50 przepisów na efektowny pixie cut

2 / 50

2. Krótka fryzura z dłuższą grzywką. Mocno wycieniowany tył efektownie odsłania szyję, a długa grzywka opadająca na czoło i oczy, nada Ci zmysłowego, nieco zadziornego wyglądu.

pixie cut z dłuższą grzywką

Fryzura typu pixie cut, chociaż bardzo krótka, nadal pozostawia duże pole dla popisu w ramach cięcia, koloryzacji czy stylizacji. Przedstawiamy 50 zupełnie różnych wariantów tej fryzury - sprawdź, czy bardziej podoba Ci się w romantycznej, czy w odważnej odsłonie.

1. Krótka postrzępiona fryzura typu pixie cut. Taki wariant cięcia typu pixie cut najlepiej prezentuje się w platynowym blondzie. Zostawiając kilka dłuższych pasemek przy twarzy, zapewnisz mu nieco bardziej kobiecy charakter.

postrzępiona fryzura typu pixie cut

2. Krótka fryzura z dłuższą grzywką. Mocno wycieniowany tył efektownie odsłania szyję, a długa grzywka opadająca na czoło i oczy, nada Ci zmysłowego, nieco zadziornego wyglądu.

pixie cut z dłuższą grzywką

3. Krótka wygładzona. Jeśli jesteś zwolenniczką urokliwego wykończenia fryzury, ten wygładzony pixie cut z delikatną grzywką na bok zapewni Twojej twarzy elegancką i słodką oprawę.

krótka wygładzona fryzura pixie

4. Pixie cut z bardzo krótkimi włosami na karku. Jeśli nie chcesz, aby Twoje mocno skrócone w okolicy karku włosy prezentowały się zbyt chłopięco - postaw na długą grzywkę i zaczesuj ją na bok.

pixie cut z bardzo krótkimi włosami

5. Fryzura a'la Julie Andrews. Julie Andrews jako Maria w filmie dźwięki muzyki wypromowała tę uroczą fryzurę typu pixie cut. Przepis na nią to dłuższa, uniesiona góra i krócej ścięty tył oraz boki.

pixie cut a'la Julie Andrews

6. Chłopięca. Połączenie chłopięcej fryzury i elegancji w jednym? Do fryzury typu pixie cut dodaj gładki przedziałek na boku i gotowe!

chłopięca fryzura pixie cut

7. Krótka wygolona. Szukasz naprawdę wyrazistej i odważnej fryzury? Mocno wystrzępiona góra i wygolone boki oraz tył głowy to przepis na rock and roll'owy look.

krótka wygolona pixie cut

8. Fryzura pixie dla cienkich włosów. Krótkie cięcie pozwoli Ci zapomnieć o efekcie przyklapniętej fryzury. Dla wzmocnienia efektu dołącz do niego również krótką, postrzępioną grzywkę.

pixie cut dla cienkich włosów

9. Krótka pokręcona. Pokręcone włosy prezentują się seksownie, nawet jeśli są bardzo krótkie. Podbij tą stylizację jaśniejszą koloryzacją lub pasemkami.

krótka pokręcona

10. Nastroszona. Słodka i ostra jednocześnie? Taka właśnie jest fryzura typu pixie cut z delikatną grzywką i mocno nastroszonymi włosami na czubku głowy.

fryzura pixie

11. Krótko podcięta. Wygolone boki i dłuższa, mocno wystrzępiona góra to fryzura dla naprawdę odważnej dziewczyny. Dodatkowo, możesz poszaleć także z wzorami na bokach.

krótko podcięta fryzura pixie

12. Krótka dla osób z delikatnymi włosami. Masz dosyć przyklapniętej fryzury? Dodaj jej energii z tym mocno wycieniowanym pixie cut'em z delikatną grzywką.

pixie cut dla osób z delikatnymi włosami

13. Super krótka szara. Jeśli krótkie cięcie jest dla Ciebie mało efektywne, wyróżnij się z tłumu niebanalną koloryzacją w odcieniach szarości.

super krótka szara fryzura typu pixie cut

14. Fryzura dla gęstych włosów. Krótkie cięcie pozwoli Ci ujarzmić gęste włosy i oszczędzić czas na długotrwałych zabiegach pielęgnacyjnych.

pixie cut dla gęstych włosów

15. Czarna pofalowana. Ciemne, krótkie włosy zyskają dodatkowego blasku, jeśli podarujesz im stylizację w formie efektownych fal.

czarna pofalowana fryzura pixie cut

16. Cięta «od miski». Równa linia odznaczająca wyraźnie dłuższą górę od krótko ściętych boków i tyłu to mocno ekstrawagancka i bardzo wyrazista fryzura typu pixie cut.

pixie cut 2022

17. Postrzępiony blond plus okulary. Mocno wystrzępione jasne, króciutkie włosy w połączeniu z dużymi okularami nadają twarzy uroczego, zadziornego wyglądu.

postrzępiona blond fryzura typu pixie cut plus okulary

18. Krótka niedbała. Krótko ścięte włosy również mogą prezentować się stylowo, a w dodatku nie wymagają żadnej stylizacji!

krótka niedbała fryzura pixie cut

19. Ładny pixie cut z baczkami. Wygładzona fryzura typu pixie cut z przedłużonymi baczkami to idealna opcja dla brunetek - prezentuje się niezwykle elegancko.

pixie cut z baczkami

20. Piórkowany blond. Krótkie, mocno piórkowane blond włosy to fryzura o niezwykłej lekkości. Dodaj jej charakteru poprzez asymetryczne cięcie.

Piórkowana blond fryzura pixie cut

21. Funkowy pixie z wygolonym wzorem. Propozycja dla naprawdę odważnych kobiet? Nastroszona góra z ciekawą koloryzacją i super krótkie boki z wygolonym wzorem dają niesamowicie pikantne wrażenie.

funkowy pixie cut z wygolonym wzorem

22. Krótki czarny pixie cut. Chcesz, żeby fryzura wyrażała Twoje łagodne usposobienie? Pofaluj swoje czarne, krótko ścięte włosy i zaczesz je gładko na jedną stronę.

krótki czarny pixie cut

23. Cięcie z długą grzywką na bok. Z przodu długie, z tyłu krótkie? Idealna fryzura przejściowa dla tych pań, które nie są całkiem gotowe na pożegnanie z długimi włosami.

cięcie z długą grzywką na bok

24. Pompadour i «fryzura na jeża». Długa grzywa dodatkowo podkreśla efekt mocno wygolonego boku - postaw na taki look, jeśli szukasz bardzo energetycznej fryzury.

pixie cut

25. Zła, ale nadal piękna. Krótko ścięte boki oraz tył w połączeniu z dłuższą górą zaczesaną do przodu to ekstra złowieszczy wygląd, który podkreśli Twoje piękne rysy.

krótko ścięte boki oraz tył w połączeniu z dłuższą górą zaczesaną do przodu

26. Forma i tekstura. Nosząc krótkie włosy, musisz pamiętać o regularnym strzyżeniu. Odpowiednia forma i tekstura to podstawa.

fryzury pixie cut 2022

27. Chłopięco- dziewczęca. Masz łagodne, delikatne rysy twarzy? Krótkie, regularne cięcie pozwoli Ci jeszcze bardziej wydobyć je i podkreślić.

long pixie cut

28. Krótka fryzura pixie z zakrzywionymi baczkami. Dzięki dłuższej grzywce i baczkom możesz nadawać fryzurze ciekawej formy - prostuj je, faluj lub podkręcaj do woli.

krótkie fryzury pixie

29. Lawendowa. Jasnoszara koloryzacja o lawendowym odcieniu pozwoli Ci efektownie wyeksponować dodatki, takie jak okulary czy ciekawe kolczyki.

fryzura typu pixie

30. Fryzura w lodowatym blondzie. Twój pixie cut będzie jeszcze bardziej wyrazisty, jeśli zdecydujesz się na odważną koloryzację w chłodnym, bardzo jasnym blondzie.

pixie haircuts

31. Klasyczna z grzywką. Regularne cięcie i grzywka, która delikatnie nachodzi na oczy to najbardziej zalotna odsłona fryzury pixie cut.

pixie cut z grzywką dla okrągłej twarzy

32. Fryzura pixie bob z pasemkami. Krótka fryzura przeraża Cię ograniczonymi możliwościami stylizacji? Podaruj jej ożywienie dzięki efektownym pasemkom.

pixie bob fryzura

33. Niedbała, ostro ścięta. Ostra, nieregularna forma tej fryzury sprawi, że będziesz prezentowała się naprawdę drapieżnie.

pixie bob fryzura 2022

34. Krótko ostrzyżona. Niemal równa długość i nieco dłuższa grzywka to uniwersalna odsłona pixie cut, która wygląda doskonale na każdym kolorze włosów.

krótko ostrzyżona pixie

35. Krótka, wyraźnie podcięta. Idealną równowagę między szykownym a drapieżnym look'iem da Ci ten pixie cut o krótko ostrzyżonych bokach i dłuższej, mocno wygładzonej górze.

wyraźnie podcięta fryzura pixie cut

36. Przeciwieństwa się przyciągają. Szukasz niekonwencjonalnych rozwiązań? Odwróć tradycyjną fryzurę typu pixie cut. Skróć górę i wydłuż boki, a dodatkowo zetnij także grzywkę.

tradycyjna fryzura typu pixie cut

37. Wielkie cięcie. Bardzo długa, zaczesana do przodu góra sprawi, że pozostała część krótko ostrzyżonych włosów stanie się niemal zupełnie niedostrzegalna.

krótkie fryzury pixie

38. Farbowany pixie cut. Fryzura pixie cut to cięcie dla odważnych, zatem dlaczego nie postawić również na wyróżniającą się w tłumie koloryzację?

farbowany pixie cut

39. Wygolona krótka. Chcesz dać światu znać, że nie łatwo zajść Ci za skórę? Twoja krótka, mocno wygolona fryzura powie to za Ciebie!

wygolona krótka fryzura typu pixie cut

40. Bardzo krótki, najeżony pixie cut. Potrzebujesz całkowitej odmiany od wizerunku grzecznej dziewczynki? Ta fryzura w połączeniu ze skórzaną kurtką sprawi, że zaszokujesz wszystkich.

bardzo krótki najeżony pixie cut

41. Metaliczna fryzura. Krótkie włosy są bardzo charakterystyczne. Jeśli nie obawiasz się rzucać w oczy, podaruj im również wyjątkowe, metaliczne wykończenie.

metaliczna fryzura typu pixie cut

42. Ekstra krótka. Nie lubisz męczyć się z długimi włosami i czasochłonną pielęgnacją? Podaruj sobie urlop od czesania i układania fryzury, dzięki temu super krótkiemu cięciu typu pixie cut.

fryzura pixie cut

43. Blond seksbomba. Jasna koloryzacja i puszyste, krótko ścięte włosy, zaczesane na jedną stronę pozwolą Ci prezentować się naprawdę pięknie i seksownie.

pixie hair

44. Pixie cut z jasnymi pasemkami i podciętymi bokami. Krótkie boki to wygoda, a dłuższa góra to pole dla popisu dla dowolnej stylizacji - pixie cut nie musi być nudny!

pixie cut z jasnymi pasemkami i podciętymi bokami

45. W platynowym blondzie. Odważne cięcie i anielski kolor to idealna równowaga w ramach jednej fryzury.

fryzura typu pixie cut w platynowym blondzie

46. Pixie cut z nierównym cięciem. Krótkie włosy wyglądałyby chłopięco, gdyby nie te nieregularnej długości pasemka, które nadają fryzurze kobiecego charakteru.

pixie fryzura

47. Urocza biała. Przepis na uroczy pixie cut? Śnieżnobiała koloryzacja i odważne dodatki w postaci lśniących kolczyków i mocnej, czerwonej szminki.

urocza biała fryzura typu pixie cut

48. Krótka zmierzwiona fryzura. Artystyczny nieład to coś dla Ciebie? Wygól boki i tył fryzury, a górę trzymaj bardzo krótko ściętą, dzięki czemu z łatwością nadasz włosom pożądanej tekstury.

pixi cut

49. Irokez w duecie z pixie cut. Zakrzywiona forma fryzury nadaje jej dodatkowego pazura - wybierz tą odsłonę pixie cut, jeśli lubisz naprawdę charakterystyczne stylizacje.

krótkie fryzury 2022 pixie cut

50. Kobieco wygolony pixie cut. Bardzo wysoko wygolona głowa w połączeniu z efektowną, długą grzywką prezentuje się niesamowicie seksownie i intrygująco.

fryzury pixie

Pozornie ograniczona forma fryzury, jaką jest pixie cut ma tak naprawdę wiele rozmaitych odsłon, które w zależności od pożądanego efektu, mogą zapewnić Ci bardzo drapieżny lub niezwykle urokliwy wygląd. Sama wybierz, w którym wariancie czujesz się najlepiej.

2 / 50

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenie. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Przyjmij Czytaj dalej

Polityka prywatności i plików cookies