Najciekawsze fryzury damskie krótkie dla 50 latki

Prev1 / 50

Wiele osób uważa fryzury damskie krótkie dla 50 latki muszą być tylko szykowne, eleganckie i poważne - tymczasem odpowiednio dobrane cięcie czy koloryzacja mogą odmłodzić Cię nawet o 10 czy 15 lat! Sprawdź 50 propozycji najciekawszych fryzur dla 50 latki.

1. Urocze chłopięce cięcie. Krótko ścięte włosy z jasnymi pasemkami to dobry sposób na rozjaśnienie spojrzenia i podkreślenie oraz optyczne uniesienie kości policzkowych.

fryzury dla pań po 50-tce zdjęcia

2. Krótka piórkowana fryzura z pastelowymi pasemkami. Tak lekka, mocno wycieniowana fryzura prezentuje się niezwykle świeżo, a dzięki kolorowym pasemkom w barwach tęczy nabiera niepowtarzalnego charakteru.

krótka piórkowana fryzura z pastelowymi pasemkami

3. Nowoczesny stopniowany bob. Takie cięcie pasuje zarówno do bardzo gęstych, jak i delikatnych, cienkich włosów. Mocny kolor to gwarancja nowoczesnego, świeżego efektu.

nowoczesny stopniowany bob

4. Szary bob z ciemnym odrostem. Warstwowy bob zapewnia fryzurze maksymalną objętość, a ciemny odrost efektownie odmładza.

szary bob z ciemnym odrostem

5. Krótko podcięty pixie cut. Taka fryzura pozwoli optycznie wyszczuplić twarz. Jest odpowiednia zarówno dla prostych, jak i kręconych włosów.

krótko podcięty pixie cut

6. Warstwowy bob. Bob z przedłużanymi, piórkowanymi warstwami to dobry sposób na wysmuklenie zbyt krągłej twarzy.

warstwowy bob

7. Nastroszony szary pixie cut. To bardzo nowoczesna i odważna fryzura. Prezentuje się fenomenalnie w połączeniu z masywnymi okularami.

nastroszony szary pixie cut

8. Krótki warstwowy pixie-bob. Dzięki dłuższym, postrzępionym przednim sekcjom fryzura pięknie podkreśla linię brody oraz kości policzkowe.

krótki warstwowy pixie-bob

9. Naturalny, szary pixie cut. Takie cięcie to szykowny sposób na opanowanie siwiejących włosów. W wariancie dłuższej góry optycznie wydłuży zbyt krągłą twarz.

naturalny szary pixie cut

10. Warstwowy blond bob. Jasny, warstwowy bob będzie prezentował się doskonale zarówno w przypadku prostych, jak i kręconych włosów.

warstwowy blond bob

11. Teksturowany bob dla gęstych włosów. Bob z odpowiednią teksturą łączy się idealnie z efektownym przedziałkiem na boku - modeluje twarz i podkreśla rysy.

teksturowany bob dla gęstych włosów

12. Szykowny pixie cut plus okulary. Cięcie w stylu pixie cut z grzywką opadającą na czoło to dobry sposób na opanowanie niezbyt bujnej fryzury. Najlepiej łączy się z masywnymi okularami.

szykowny pixie cut plus okulary

13. Zmierzwiony, niebieski pixie cut. Ta propozycja dedykowana jest najodważniejszym paniom, które lubią skupiać na sobie uwagę tłumów.

zmierzwiony, niebieski pixie cut

14. Pixie cut z grzywką na bok. Takie cięcie pasuje paniom o każdym typie twarzy - zarówno okrągłej, owalnej, jak i prostokątnej.

pixie cut z grzywką na bok

15. Lapidarny, szary pixie cut. Tego typu pixie cut sprawdzi się doskonale przy naturalnie prostych włosach i smukłej sylwetce.

lapidarny szary pixie cut

16. Warstwowy blond bob. To taktyczna fryzura, która pozwoli Ci ukryć małe niedoskonałości, jak zmarszczki na szyi czy wzdłuż linii czoła.

warstwowy blond bob

17. Długi miedziany pixie cut. Pixie cut z długimi warstwami nadaje fryzurze niesamowitego kształtu. Kolor dodatkowo potęguje efekt.

długi miedziany pixie cut

18. Asymetryczny blond pixie cut z grzywką. Taka fryzura efektownie wymodeluje kształt twarzy i ukryje wszelkie niedoskonałości skóry.

asymetryczny blond pixie cut z grzywką

19. Szary stożkowy pixie cut z piórkowaną koroną. To super zmysłowa i odważna fryzura, która dodaje objętości nawet najbardziej delikatnym, cienkim włosom.

szary stożkowy pixie cut z piórkowaną koroną

20. Krótki, kobiecy bob. Gładki bob to propozycja dla wielbicielek klasyki i tradycjonalizmu. Jego subtelna linia pięknie podkreśla kobiece rysy twarzy.

krótki kobiecy bob

21. Pixie cut z niebieskimi akcentami. Nawet najprostszą fryzurę można z łatwością odświeżyć odrobiną intensywnego, pasującego do barwy tęczówek koloru.

pixie cut z niebieskimi akcentami

22. Bob z balejażem. To kolejna klasyczna fryzura z koloryzacją idealną dla cienkich włosów, skłonnych do klapnięcia.

bob z balejażem

23. Gładki bob dla gęstych włosów. Piękna profesjonalna koloryzacja to klucz do wygładzenia gęstych włosów bez konieczności intensywnego cieniowania fryzury.

gładki bob dla gęstych włosów

24. Beżowy bob z grzywką. Jasne pasma w połączeniu z krótkim cięciem to dobry sposób na dodatkową objętość. Grzywka zamaskuje niedoskonałości cery.

beżowy bob z grzywką

25. Krótka cieniowana fryzura. Mocno wycieniowana fryzura to duże pole do stylizacyjnego popisu - może być elegancka, romantyczna, a nawet rockowa!

krótka cieniowana fryzura

26. Gładki odwrócony bob. To elegancka fryzura, która bardzo efektownie modeluje rysy twarzy i podkreśla jej owal.

gładki odwrócony bob

27. Kontrastujący, postrzępiony pixie cut. Taka stylizacja dedykowana jest energicznym i aktywnym kobietom, które tego samego oczekują od swojej fryzury.

kontrastujący postrzępiony pixie cut

28. Warstwowa fryzura z pikowaną grzywką. Warstwowe cięcie tego typu to gwarancja lekkości i świeżości, niezależnie od upływu lat.

warstwowa fryzura z pikowaną grzywką

29. Srebrny bob z liliowymi pasemkami. Taka koloryzacja będzie idealna dla kobiet, które pragną dodać swojej fryzurze nieco koloru, jednak w najbardziej stonowanej wersji.

bob z liliowymi pasemkami

30. Super krótka fryzura. Krótka, niemal męska fryzurka będzie odpowiednia dla pań, które zachowały piękną figurę i dużo wigoru!

super krótka fryzura

31. Mocno kontrastujący, postrzępiony pixie cut. Dzięki mocno wystrzępionym warstwom uwydatniona zostaje kontrastowa koloryzacja. Całość efektownie podkreśla kształt twarzy.

mocno kontrastujący postrzępiony pixie cut

32. Nastroszony pixie cut w popielatym blondzie. Taka stylizacja jest w stanie odmłodzić Cię nawet o 15 lat!

nastroszony pixie cut w popielatym blondzie

33. Bardzo krótki kręcony pixie cut. Kręcone włosy prezentują się przeuroczo, jednak dzięki mocno skróconym bokom fryzura nabiera ostrzejszego charakteru.

bardzo krótki kręcony pixie cut

34. Warstwowy bob i koloryzacja blond + miedziany brąz. Fryzura jest prosta i bardzo klasyczna, a koloryzacja pięknie podkreśla kości policzkowe i otwiera spojrzenie.

warstwowy bob i koloryzacja blond

35. Zmierzwiony pixie cut w kolorze różowego złota. Klasyczny pixie cut otrzymał tutaj niezwykle świeży i odmładzający kolor - w dodatku jeden z najmodniejszych!

zmierzwiony pixie cut w kolorze różowego złota

36. Pixie cut dla grubszych pań. Dzięki długim, mocno postrzępionym warstwom fryzura doskonale kamufluje nadmiar kilogramów.

pixie cut dla grubszych pań

37. Elegancki pixie cut na ciemnych włosach. Przy ciemnych włosach cięcie typu pixie cut z grzywką na bok będzie najbardziej elegancką, a w dodatku mocno wyszczuplającą stylizacją.

elegancki pixie cut na ciemnych włosach

38. Asymetryczny bob. Podcięty bob z asymetryczną górną warstwą to ekstrawagancka fryzura dla najnowocześniejszych kobiet.

asymetryczny bob

39. Czarno-biała krótka fryzura. Czarno-biała warstwowa koloryzacja to propozycja stworzona z myślą o odważnych paniach, które nie boją się wyróżniać.

czarno-biała krótka fryzura

40. Krótkie cięcie dla brunetki z kolorową grzywką. Kolor na włosach świadczy o kreatywności. Ta wielobarwna grzywka wręcz krzyczy, że jej właścicielka to kobieta o nietuzinkowym charakterze.

krótkie cięcie dla brunetki z kolorową grzywką

41. Warstwowy bob z blond balejażem. Dzięki teksturze i jasnych, świetlistych pasemkach ta z pozoru prosta fryzura nabiera zupełnie nowego wymiaru.

warstwowy bob z blond balejażem

42. Warstwowy bob z subtelnymi pasemkami. Tak proste, warstwowe cięcie to idealny sposób na zadbanie o piękną objętość włosów. Pasemka pomogą z kolei w subtelnym zamaskowaniu siwizny.

warstwowy bob z subtelnymi pasemkami

43. Prosty, lecz odpowiedni pixie cut. Średniej długości cięcie w stylu pixie cut daje wiele możliwości dowolnego wystylizowania swojej fryzury.

prosty lecz odpowiedni pixie cut

44. Klasyczny warstwowy bob. Elegancki bob o imponującej objętości połączony z delikatną grzywką to kolejna fryzura, która odejmuje lat i dodaje rysom łagodności.

klasyczny warstwowy bob

45. Bob dla gęstych, falowanych włosów. Gęsty, jednak mocno wycieniowany bob na burzy falowanych włosów prezentuje się elegancko i casualowo jednocześnie. Warto podkreślić ten efekt naturalnymi pasemkami.

bob dla gęstych falowanych włosów

46. Zmierzwiony bob z dłuższymi bokami. Takie cięcie to dobry sposób na optyczne wydłużenie zbyt krągłej twarzy. Z kolei w zestawieniu z grzywką zapewni efekt odmłodzenia i ukryje zbyt wysokie czoło.

zmierzwiony bob z dłuższymi bokami

47. Podstawowy krótki szary pixie cut. Klasyczny pixie cut to wygodna w utrzymaniu fryzura, która może prezentować się elegancko lub zwyczajnie - w zależności od okazji.

podstawowy krótki szary pixie cut

48. Sprężysty bob. Aby zyskać dodatkową objętość wystarczy podwinąć końcówki w różnych kierunkach - efekt sprężystej, gęstej fryzury gwarantowany!

sprężysty bob

49. Młodzieńczy pixie cut. Cięcie typu pixie cut w połączeniu z okalającą twarz, postrzępioną grzywką to fryzura, która niezawodnie odmładza i odświeża - w każdym wieku.

młodzieńczy pixie cut

50. Zakrzywione cięcie i popielaty blond. Ostra linia tej fryzury w niezwykle efektowny sposób podkreśla pięknie zarysowaną linię żuchwy oraz brodę.

zakrzywione cięcie i popielaty blond

Nawet po 50 roku życia możesz pozwolić swojej fryzurze na wyrażenie odrobiny szaleństwa. Przejrzyj nasze propozycje i wybierz stylizację, która pasuje najlepiej do Twojej osobowości oraz kształtu twarzy.

Prev1 / 50

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz Akceptuj Przeczytaj więcej