Wygodne i eleganckie fryzury z warkoczem w 50 wariantach

Prev1 / 50

Fryzury z warkoczem to doskonałe rozwiązanie zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Zobacz, jak piękne stylizacje można stworzyć na bazie różnego typu splotów!

1. Połowiczne upięcie z warkoczem dla długich włosów. Na co dzień długie włosy mogą być kłopotliwe, dlatego połowiczne upięcie z warkoczem to najlepszy przepis na wygodną i efektowną stylizację.

fryzury z warkoczem

2. Upięcia z warkoczami na specjalne okazje dla długich włosów. Takie upięcie doskonale sprawdzi się na wesele czy inną uroczystość — prezentuje się szykownie, a dodatkowo jest bardzo wygodne.

fryzury z warkoczem na wesele

3. Korona z warkocza na długich włosach. Jeśli jest Ci trudno pożegnać się z rozpuszczonymi włosami, wypróbuj na sobie plecioną koronę z warkoczy. Z pewnością poczujesz się w niej jak prawdziwa księżniczka!

fryzury ślubne z warkoczem

4. Kwiaty z warkoczy. Długie włosy dają ogromne pole do popisu — uplecione z warkoczy kwiaty wyglądają efektownie i niezwykle romantycznie.

fryzury z warkoczem

5. Podwójne warkocze z długich włosów. To skomplikowane uczesanie idealnie sprawdzi się na co dzień, bowiem doskonale trzyma kosmyki i zapewnia pełną wygodę.

fryzura z warkoczem

6. Mikro warkoczyki. Krótkie i średnie włosy nadają się na warkocze równie dobrze, co długie kosmyki. Najlepiej będą trzymały się na głowie w wersji mikro.

fryzury z warkoczy

7. Gładkie, ciasno plecione warkoczyki. Taka fryzura to kolejny dobry sposób na niesforne krótkie włosy. Dzięki ciasno zaplecionym warkoczykom każdy kosmyk pozostanie na swoim miejscu.

fryzury z warkoczem galeria

8. Warkocze Fulani. Jeśli wybierzesz taką fryzurę na imprezę, z pewnością nie pozostaniesz niezauważona! Splot takich warkoczyków wymaga jednak skorzystania z pomocy wprawionej ręki.

fryzury z warkoczy

9. Przeplatanka i francuskie warkocze. Proste włosy zaprezentują się fenomenalnie w tej zapierającej dech fryzurze. Nikt nie będzie w stanie odwrócić od niej wzroku!

fryzura ślubna z warkoczem

10. Upięcie z mikro warkoczyków i ogniste podcięcie. Z taką stylizacją możesz zapomnieć o układaniu włosów przez wiele dni, a efekt z pewnością wyróżni Cię z tłumu.

fryzury długie włosy upięcia z warkoczem

11. Warkocz z pięciu kosmyków. Ta fryzura z powodzeniem sprawdzi się jako ślubna — wystarczy dodać do niej biżuteryjne ozdoby, aby zyskała olśniewający wygląd.

fryzura na wesele z warkoczem dobieranym

12. Warkocz w warkoczu. Stworzenie tej stylizacji jest niezwykle proste, a jakie efektywne! Bez trudu wykonasz takie uczesanie samodzielnie.

fryzury z warkoczem rozpuszczone

13. Ciasno splecione warkocze francuskie. To szybkie i łatwe uczesanie dla każdej aktywnej kobiety. Pozwala zachować pełen komfort, a jednocześnie czuć się bardzo kobieco.

proste fryzury z warkoczem

14. Podwójne warkocze duńskie. Taki splot sprawdzi się na imprezę i na co dzień — duńskie warkocze nadają w tym przypadku objętość połowicznie rozpuszczonym włosom.

fryzury z warkoczem dobieranym

15. Irokez z warkocza przechodzący w kucyk. Fryzura z warkoczem dobieranym, który biegnie przez środek głowy, pozwala bardzo wyraźnie wysmuklić twarz i poprawić optycznie jej owal.

fryzury z warkoczem dla dziewczynek

16. Kucyk ze skręconego warkocza. To łatwe, a jednocześnie ciekawe uczesanie zaprezentuje się najlepiej na dłuższych włosach.

fryzury damskie z warkoczem

17. Niedbały kłos na boku. Zapleciony na bok kłos stanowi piękną oprawę twarzy. Niedbałe wykończenie sprawia, że nadaje stylizacjom energii.

fryzury z warkoczem na bok

18. Spleciony irokez z warkocza. Gęste, splecione w gruby irokez włosy to idealny wybór na szczególne okazje. Taka fryzura zrobi na wszystkich ogromne wrażenie.

fryzury na codzień z warkoczem

19. Upięcie mleczarki. Upięcie z delikatnym warkoczykiem, który okala twarz jak opaska to idealna fryzura dla dziewczynek — jest skromna i pełna uroku.

łatwe fryzury z warkoczem

20. Upięcie w formie opaski z warkoczem francuskim. Francuski warkocz opleciony dookoła głowy przypomina piękną koronę, jednak w całkowicie naturalnej wersji.

fryzury upięcia z warkoczem

21. Sznur na boku. Warkocz pleciony jak sznurek to doskonała metoda na okiełznanie puszystych włosów i nadanie fryzurze określonego kształtu.

fryzury z warkoczem na bok

22. Warkocz w formie róży. Kok z warkocza nie musi być nudny — tylko spójrz na ten przepiękny kwiat, stworzony ze zwykłego splotu. Kok może wyglądać jak prawdziwa róża!

fryzury z warkoczem kok

23. Warkocz «halo». Ta stylizacja to nieco odmieniona wersja korony z warkoczy — tutaj jeden duński warkocz oplata całą głowę, tworząc olśniewającą stylizację.

fryzury kok z warkoczem

24. Dwa warkocze francuskie. To propozycja, którą wybierają najczęściej młode kobiety. Dwa francuskie warkoczyki z ekstra objętością wyglądają bardzo dziewczęco.

łatwe fryzury z warkoczem

25. Duński warkocz na boku. Proste czy z lokami — w takiej fryzurze Twoje włosy nabiorą szykownego wyglądu. Stylizacja będzie idealna na co dzień i na specjalne okazje.

fryzury z warkoczem na boku

26. Warkocz do góry nogami. Znudzona klasycznymi warkoczami? Spróbuj zapleść warkocz z głową "do góry nogami". Na koniec zwiąż kucyk i gotowe!

fryzury z kucykiem i warkoczem

27. Warkocze bokserskie. Swoją nazwę zawdzięczają wygodzie, jaką oferują. Warkocze bokserskie nadają się nawet na siłownię.

proste fryzury z warkoczem

28. Warkocz jak zamek błyskawiczny. Łączenie przeplatanek i warkoczy tworzy niezliczone możliwości kreowania ciekawych fryzur. Tę najłatwiej będzie zrobić na wilgotnych włosach.

fryzury ślubne z warkoczem

29. Skręcone warkocze (jak sznury). Aby tego typu warkocze zachowały swój kształt, stylizowanie rozpocznij od użycia suchego szamponu, który nada nieco szorstkości. Na koniec zamknij całość spinką, która mocno trzyma kosmyki.

fryzury wieczorowe z warkoczem

30. Połowiczne upięcie i kłos. Włosy z lokami będą prezentowały się niezwykle romantycznie w tej subtelnie splecionej, delikatnej fryzurze.

fryzury na wesele średnie włosy z warkoczem

31. Warkocz jak wodospad. Taką fryzurę najlepiej wykonuje się na "dwudniowych" włosach. Będą wtedy gładsze i łatwiejsze do przeplatania, niż te świeżo umyte.

fryzury z warkoczem i rozpuszczonymi włosami

32. Kłos. Decydując się na kłosa, pamiętaj — doskonałość nie jest tutaj cechą pożądaną. Piękny kłos to ten, który wygląda naturalnie!

fryzury z warkoczem kłosem

33. Duński warkocz przeplatany. Taki splot wygląda na bardzo skomplikowany, ale z odrobiną wprawy może okazać się doskonałym uczesaniem nawet na co dzień.

fryzury na wesele loki z warkoczem

34. Warkocz z czterech kosmyków. Wystarczy dodać jedną sekcję do tradycyjnych warkoczyków, aby stworzyć coś w zupełnie nowej odsłonie. Taki warkocz daje o wiele więcej możliwości!

fryzury z warkoczem na boku

35. Połowiczne upięcie z przeciąganym warkoczem. Ten piękny warkocz to niewinne oszustwo — choć wygląda jakby był zapleciony, to tak naprawdę składa się z drobnych kucyków. Jest za to niezwykle prosty do zrobienia i bardzo wytrzymały.

fryzury ślubne rozpuszczone włosy z warkoczem

36. Podwójny duński warkocz przeciągany. Tę fryzurę rozpoczynają warkocze duńskie, które następnie zamienia się na warkocze przeciągane (z kucyków). Efekt? Super objętość włosów.

fryzury upięcia z warkoczem

37. Podwójny duński warkocz z przodu. Jedna korona z włosów to za mało? Wypróbuj podwójną opaskę z romantycznych duńskich warkoczyków!

fryzury długie włosy upięcia z warkoczem

38. Niedbałe fryzury z warkoczami. Warkocz nie musi dominować nad całą stylizacją — może być jedynie subtelnym dodatkiem, który dodaje całości dziewczęcego uroku.

fryzury na wesele loki z warkoczem

39. Stylowe plecione kucyki. Ta propozycja jest na tyle zróżnicowana, że można nosić ją i na co dzień, i na specjalne okazje — wszystko zależy od pożądanego efektu.

fryzury z warkoczem i lokami

40. Upięcia z warkoczem. Eleganckie upięcia z warkoczem w roli głównej to najlepszy wybór na uroczystości. Kilka luźnych loczków nada takiej kreacji kobiecość.

fryzury wieczorowe z warkoczem

41. Urocze plecione korony. Włosy z lokami doskonale łączą się z warkoczem — zwłaszcza takim, który wygląda na głowie na drogocenna korona.

fryzury ślubne z warkoczem francuskim

42. Modne fryzury z przeciąganym warkoczem. Zaletą przeciąganych warkoczy jest to, że potrafią dodać objętości nawet najdelikatniejszym, cienkim i rzadkim włosom.

fryzury z dobieranym warkoczem

43. Plecione fryzury z kwiatami. Elegancki charakter warkocza podkreślisz bez trudu przy pomocy kwiatowych dodatków, które nadają fryzurze naturalność i świeżość.

fryzury kok z warkoczem

44. Fajne połowicznie splecione fryzury. Skomplikowane upięcia z udziałem warkoczy to sposób na wyrażenie siebie — możesz stworzyć taką kreację zupełnie sama według własnego pomysłu.

fryzury z dobieranym warkoczem

45. Idealne podwójne warkocze. Gładko zaplecione dwa warkocze to opcja idealna dla dziewczynek, ale zakończone kucykami sprawdzą się świetnie także u dorosłych kobiet.

proste fryzury z warkoczem

46. Fryzura z warkoczem i kucykiem. Francuski warkocz zakończony kucykiem to połączenie wygody i elegancji.

fryzury komunijne z warkoczem

47. Korona z warkocza francuskiego. Taka propozycja będzie dobra dla krótkich i długich włosów — stworzysz ją odpowiednio z dwóch lub z jednego warkocza.

fryzury ślubne z warkoczem i welonem

48. Korona z warkocza i niski koczek. Piękne upięcie, w którym połączysz opaskę z warkocza z niskim kokiem pozwoli Ci poczuć się szykownie i elegancko.

fryzury z warkoczem i kokiem

49. Połowicze upięcie z warkoczem francuskim. A gdyby tak warkocz francuski z górnej sekcji włosów zakończyć luźnym koczkiem? To świetne rozwiązanie dla posiadaczek długich kosmyków.

fryzury z lokami i warkoczem

50. Francuski warkocz na boku. Zacznij od francuskiego warkocza na boku głowy, a następnie pozwól wyobraźni działać — kucyk, kok a może kolejny luźno spleciony warkocz?

fryzury na wesele loki z warkoczem

Prev1 / 50

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenie. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Przyjmij Czytaj dalej

Polityka prywatności i plików cookies