Efektowne fryzury półdługie w 50 atrakcyjnych odsłonach

2 / 50

2. Lob z postrzępionymi warstwami w literkę V. W takiej fryzurze najpiękniej zaprezentują się panie o naturalnie falowanych lub kręconych włosach.

fryzury półdługie

Fryzury półdługie to idealny kompromis pomiędzy wygodą a zmysłowym, niezwykle kobiecym wyglądem. Sprawdź, jakie uczesanie będzie najlepsze dla Ciebie!

1. Zaokrąglony bob do linii obojczyków. Ta fryzura będzie idealna dla posiadaczek gęstych, jasnych włosów. Takie cięcie nadaje lekkości i podkreśla objętość.

fryzura półdługa bob do linii obojczyków

2. Lob z postrzępionymi warstwami w literkę V. W takiej fryzurze najpiękniej zaprezentują się panie o naturalnie falowanych lub kręconych włosach.

fryzury półdługie

3. Warstwowy ciemnobrązowy lob. Lob ścinany na kształt literki A to fryzura, która pasuje do każdego kształtu twarzy. Dzięki cieniowaniu całość nabiera delikatności.

fryzury półdługie 2022

4. Lob z pikowanymi kosmykami okalającymi twarz. To jedna z najbardziej uniwersalnych fryzur półdługich - zawsze prezentuje się elegancko i jest niezwykle wygodna w utrzymaniu.

fryzura półdługa lob z pikowanymi kosmykami

5. Gęsty, falowany, teksturowany blond bob. Przy gęstych kosmykach cieniowanie to konieczność. Wbrew pozorom nie musisz rezygnować jednak z krótkich warstw - wystarczy nadać włosom odpowiedniej tekstury.

fryzury 2022 damskie półdługie

6. Średniej długości fryzura dla gęstych włosów. Zmierzwione warstwy na falowanych lub kręconych gęstych włosach to idealne połączenie romantyzmu i swobody.

fryzura półdługa dla gęstych włosów

7. Lob do ramion z warstwowym przodem. Takie cięcie pozwala na zachowanie idealnej gładkości pasm bez efektu spłaszczonej fryzury bez wyrazu.

fryzura półdługa lob do ramion

8. Teksturowane cięcie dla gęstych włosów. Na odpowiednio wycieniowanych, teksturowanych włosach średniej długości najefektowniej zaprezentują się jaśniejsze pasemka. teksturowane cięcie dla gęstych włosów

9. Średniej długości warstwy z wywiniętymi końcówkami. Taka fryzura to ciekawa odmiana dla idealnie gładkich, prostych włosów. Wywinięte końce to idealny sposób na wprowadzenie nieco dynamiki do swojej stylizacji.

Średniej długości warstwy z wywiniętymi końcówkami

10. Piórkowane warstwy dla prostych włosów. Aby proste półdługie włosy nie prezentowały się monotonnie, zadbaj o warstwowe, mocno piórkowane cięcie, które nada fryzurze tekstury.

fryzura półdługa piórkowane warstwy dla prostych włosów

11. Sprężyste warstwy. Dzięki delikatnemu podwinięciu końcówek ta półdługa fryzura zyskuje dodatkowy wymiar i pozwala uniknąć efektu «spłaszczenia».

fryzura półdługa sprężyste warstwy

12. Cieniowane włosy brąz z grzywką na bok. To idealna fryzura na co dzień - nie wymaga stylizowania, a jednocześnie prezentuje się stylowo!

fryzura półdługa cieniowane włosy brąz z grzywką na bok

13. Fryzura na średnie włosy z warstwowe cięcie. Mocno wycieniowane średniej długości włosy to najlepsza propozycja dla pań, które cenią sobie objętość i atrakcyjną teksturę fryzury.

fryzura półdługa na średnie włosy

14. Średniej długości brązowe włosy z zakrzywionym cięciem. Ta fryzura to przedłużony wariant boba ciętego w linię A. Najciekawiej zaprezentuje się w połączeniu z mocnymi lokami.

modne fryzury damskie półdługie

15. Wielokolorowe cięcie zaczesane na bok. Gładkie, lekkie i efektowne uczesanie w jednym - osiągniesz ten efekt przy pomocy prostego cięcia i wielobarwnej koloryzacji.

fryzura półdługa wielokolorowe cięcie zaczesane na bok

16. Półdługa fryzura z warstwami. Ciemne i gęste włosy mogą nabrać dodatkowej objętości dzięki takiemu warstwowemu cięciu.

półdługa fryzura z warstwami

17. Kręcone włosy z grzywką na bok. Delikatnie warstwowe cięcie w połączeniu z okalającą twarz grzywką pozwoli Ci prezentować się naprawdę świeżo każdego dnia.

fryzura półdługa kręcone włosy z grzywką na bok

18. Zmierzwione włosy do ramion. Średniej długości pocieniowane włosy mogą się puszyć, dlatego przed ich wysuszeniem zaaplikuj na nie odrobinę żelu, który wygładzi kosmyki i nada im ładnej tekstury.

fryzura półdługa zmierzwione włosy do ramion

19. Średniej długości cieniowane brązowe włosy z przedziałkiem na boku. Przerzucone na bok, mocno wycieniowane włosy to gwarancja zawsze zmysłowej i ultra kobiecej fryzury.

średniej długości cieniowane brązowe włosy

20. Dramatyczne pasemka dla gęstych włosów. Bardzo gęste ciemne włosy mogą prezentować się ciężko. Świeżość, lekkość i efektowny wygląd zapewnią im świetliste, mocno kontrastujące pasemka.

fryzura półdługa dramatyczne pasemka dla gęstych włosów

21. Złotobrązowy potargany gęsty lob. Przy takim odcieniu kosmyków, półdługa fryzura pozwoli włosom wyglądać zdrowo i nabrać luksusowego blasku.

fryzura półdługa złotobrązowy potargany gęsty lob

22. Warstwowe cięcie ze średniej długości warstwami. Warstwy sięgające powyżej ramion tworzą na fryzurze koronę, zapewniającą efekt imponującej objętości.

warstwowe cięcie ze średniej długości warstwami

23. Warstwowe cięcie dla średniej długości prostych włosów. Delikatne przednie warstwy ułatwiają wystylizowanie tej fryzury, aby codzienna pielęgnacja zajmowała jak najmniej czasu.

warstwowe cięcie dla średniej długości

24. Piórkowany, subtelnie rozjaśniony bob. To lekka i bardzo kobieca stylizacja z efektowną, a jednocześnie niezwykle delikatną koloryzacją.

fryzura półdługa piórkowany subtelnie rozjaśniony bob

25. Cynamonowe warstwy dla gęstych włosów. Jeśli pragniesz ocieplić swoją fryzurę, nic nie sprawdzi się lepiej niż cynamonowe pasemka podkreślające warstwy.

fryzura półdługa cynamonowe warstwy dla gęstych włosów

26. Średniej długości cięcie z zakrzywionymi i piórkowanymi warstwami. Taka stylizacja będzie idealna dla posiadaczek delikatnych i cienkich włosów, którym brakuje objętości.

średniej długości cięcie z warstwami

27. Półdługa fryzura ciepły potargany lob bronde. Cieniowanie, potargane loki i efektowna, jasna koloryzacja to najlepszy przepis na maksymalną objętość przy cienkich włosach.

fryzura półdługa ciepły potargany lob bronde

28. Miodowy blond bob do linii obojczyków. Ta fryzura to jedna z najbardziej eleganckich propozycji dla posiadaczek delikatnych włosów - dodatkowo bardzo łatwa w utrzymaniu.

fryzura półdługa miodowy blond bob do linii obojczyków

29. Zmierzwiony blond bob. Lekkie cięcie i subtelny balejaż dodają fryzurze pożądanej objętości bez efektu niezdrowego napuszenia kosmyków.

fryzura półdługa zmierzwiony blond bob

30. Fryzura w kształcie litery U z kręconymi końcówkami. To stylizacja inspirowana latami 70-tymi. Dzisiaj wybieramy ją przede wszystkim ze względu na efekt niesamowitej lekkości i objętości, jaką gwarantuje każdym włosom.

fryzura półdługa w kształcie litery U

31. Odwrócony postrzępiony lob z balejażem. Taka fryzura to stylizacja z efektem wow zarówno pod względem cięcia, jak i koloryzacji.

fryzura półdługa odwrócony postrzępiony lob z balejażem

32. Biały postrzępiony bob dla cienkich włosów. Mocno rozjaśnione włosy z pewnością nabiorą optycznej gęstości. Jeśli połączysz tą fryzurę z delikatną grzywką dodatkowo złagodzisz rysy twarzy i odmłodzisz swój wizerunek.

fryzura półdługa biały postrzępiony bob dla cienkich włosów

33. Brązowy bob z subtelnie warstwowymi końcami. Fryzura cieniowana przy samych końcach nabierze niesamowitej objętości, jeśli zadbasz o odbicie włosów u nasady.

fryzura półdługa brązowy bob z subtelnie warstwowymi końcami

34. Średniej długości fryzura z piórkowanymi warstwami i grzywką. Ta stylizacja będzie idealna dla pań o bardzo drobnej twarzy. Prosta, delikatna grzywka zaokrągli buzię i zmiękczy jej rysy.

średniej długości fryzura z piórkowanymi warstwami i grzywką

35. Zakrzywiony, falowany bob z subtelnymi pasemkami. Taka fryzura sprawdzi się niemal przy każdym typie włosów. Jest kobieca, świeża i niezwykle efektowna.

fryzura półdługa zakrzywiony falowany bob z subtelnymi pasemkami

36. Gładki i błyszczący blond bob z balejażem. To jedna ze stylizacji, od których ciężko odwrócić wzrok. Nietuzinkowa koloryzacja i piękny połysk gwarantują wręcz hipnotyzujący efekt.

fryzura półdługa gładki i błyszczący blond bob z balejażem

37. Prosty blond bob z warstwami. Proste cięcie zadba, aby Twoje włosy wyglądały zdrowo, a lżejsze wierzchnie warstwy pozwolą manipulować objętością fryzury.

fryzury damskie półdługie

38. Średniej długości włosy z anielskimi falami. To fryzura, która wymaga codziennego modelowania, jednak efekt jest tego warty!

średniej długości włosy z anielskimi falami

39. Średniej długości piórkowane cięcie bronde. Ostro ścięty lob z piórkowanymi warstwami zyskuje niesamowitej tekstury dzięki tej przepięknej koloryzacji bronde.

średniej długości piórkowane cięcie bronde

40. Gładkie cienkie warstwy. Jeśli nie chcesz, aby Twoje włosy były zbyt mocno napuszone, postaw na subtelne warstwy i jasną koloryzację w stylu ombre.

fryzura półdługa gładkie cienkie warstwy

41. Karmelowy kręcony bob. Loki, bob i karmelowy blond to najsłodsze połączenie, jakie można sobie wyobrazić. Fryzura będzie idealna zwłaszcza dla młodych kobiet.

włosy półdługie karmelowy kręcony bob

42. Perfekcyjnie teksturowane cienkie włosy. Postrzępiony bob, zgniecione loki i popielata koloryzacja to sprawdzony przepis na maksimum tekstury dla cienkich włosów.

perfekcyjnie teksturowane cienkie włosy

43. Piórkowany lob dla brunetki. Warstwowe, wystrzępione cięcie uniesie włosy i zapewni Ci efekt wyjątkowo gęstej fryzury.

włosy półdługie

44. Postrzępione, cieniowane włosy do ramion. Przy delikatnie falowanych włosach i takim cięciu, Twoje codzienne układanie fryzury nie zajmie nawet 5 minut!

postrzępione cieniowane włosy do ramion

45. Bob z przedziałkiem na bok dla prostych włosów. To elegancka stylizacja, która swoją objętość zawdzięcza wyłącznie subtelnie wycieniowanym tylnym sekcjom.

bob z przedziałkiem na bok

46. Mleczno czekoladowy lob z miodowymi pasemkami. Przy takiej koloryzacji włosy zyskują niesamowicie zdrowego wyglądu i efektownego połysku.

mleczno czekoladowy lob z miodowymi pasemkami

47. Złote loki. Aby cienkie włosy nie utraciły objętości podczas modelowania, kręć je w różnych kierunkach.

złote loki

48. Zmierzwiony odwrócony lob. To propozycja dla pań, które lubią prezentować się stylowo i elegancko niezależnie od okazji.

zmierzwiony odwrócony lob

49. Zwiewne gęste loki. Im większe i puszystsze loki, tym lepszy efekt ekstra objętości bez ryzyka przyklapnięcia.

fryzury włosy półdługie zdjęcia

50. Karmelowy bob uniesiony u nasady z pikowaną grzywką na bok. Takie połączenie to idealny sposób na dodatkową objętość bez efektu napuszenia.

karmelowy bob z grzywką na bok

Półdługie fryzury łączą elegancję, wygodę oraz szerokie możliwości stylizowania. To idealne rozwiązanie dla każdego typu włosów - zarówno bardzo gęstych, jak i cienkich oraz delikatnych.

2 / 50

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenie. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Przyjmij Czytaj dalej

Polityka prywatności i plików cookies