70+ Najlepsze fryzury męskie dla panów w każdym wieku

2 / 83

2. Średniej długości fryzura i wygolone boki oraz tył. Taka stylizacja to nowoczesny, świeży i wygodny pompadour, który nie wymaga stosowania kosmetyków utrwalających.

fryzury męskie wygolone boki

Ciekawe i atrakcyjne fryzury męskie można stworzyć zarówno z użyciem maszynki, jak i samych nożyczek. Prezentujemy 83 stylizacje dla panów w każdym wieku: sprawdź, która pasuje najlepiej do Twojej twarzy i rodzaju włosów!

1. Fajne cięcie z niskim wygoleniem. To fryzura dla panów, którzy preferują nosić średniej długości włosy. Pozwala nadać im ciekawej tekstury, choć jest jednocześnie zadbana i bardzo wygodna.

fryzury męskie

2. Średniej długości fryzura i wygolone boki oraz tył. Taka stylizacja to nowoczesny, świeży i wygodny pompadour, który nie wymaga stosowania kosmetyków utrwalających.

fryzury męskie wygolone boki

3. Nowoczesna, wygładzona fryzura męska. Jeśli wygładzone do tyłu fryzury w stylu pompadour wydają Ci się śmieszne, wypróbuj taką stylizację w wersji bardziej naturalnej. Efekt osiągniesz przy pomocy suszarki.

męskie fryzury

4. Fryzura z wygolonym przedziałkiem. Cięcie z wygolonym przedziałkiem zawsze nadaje fryzurze schludny, elegancki efekt. Taka stylizacja idealnie sprawdzi się na wesele.

fryzury męskie z wygolonym przedziałkiem

5. Średnie z długości włosy i wygolone boki. Półdługie męskie włosy dają wiele możliwości. Jeśli postawisz je do góry, pomogą Ci optycznie wysmuklić zbyt okrągłą twarz i nadać jej pożądanych proporcji.

fryzury męskie półdługie

6. Stożkowa «płynąca» fryzura. Jeśli masz kręcone włosy, ta opcja będzie dla Ciebie idealna. Krótko przystrzyżone boki pozwolą zapanować nad burzą loków, a falująca góra zaprezentuje się ciekawie i romantycznie.

fryzury męskie loki

7. Krótkie teksturowane włosy i wysokie wygolenie. To dosyć klasyczne cięcie, najlepsze dla osób preferujących wygodę. Interesującego wyglądu tej stylizacji dodaje tekstura uzyskana na czubku głowy.

fryzury męskie 2022

8. Długi pompadour. Masz włosy średnie z grzywką? Możesz sprawić sobie naprawdę efektowną fryzurę. Z tym wysokim, gładko zaczesanym pompadurem nie pozostaniesz niezauważony.

fryzury męskie średnie

9. Podcięta fryzura z długą, zmierzwioną grzywką. Średniej długości włosy w połączeniu z zarostem i zadbanymi bokami prezentują się męsko i seksownie. Możesz wybrać taką fryzurę nawet jeśli masz naturalne loki.

fajne fryzury męskie

10. Fryzura z długą grzywką. To nieco nowocześniejsza wersja fryzury na skejta. Dzięki długiej grzywce opadającej na twarz możesz ukryć jej niedoskonałości.

fryzury męskie średnie z grzywką

11. Stożkowe cięcie dla gęstych włosów z krótkimi bokami i długą grzywką. Niemal majestatyczne cięcie tego typu doskonale sprawdza się przy naturalnie falowanych i kręconych włosach. Stylizacja spodoba się panom, którzy nie lubią mocno wygolonych fryzur.

męskie fryzury kręcone włosy

12. Krótkie cięcie dla gęstych włosów i wygolone boki. Męskie fryzury z wygolonymi bokami są wygodne i łatwiejsze w utrzymaniu. Pozwalają także prezentować się nienagannie niezależnie od okazji. Z krótką górą układanie zajmie jeszcze mniej czasu.

fryzury męskie wygolone boki

13. Krótkie teksturowane cięcie. Taką fryzurę można nosić na wiele sposobów: ułożoną gładko, na bok lub w totalnym nieładzie. Decydując się na teksturowane strzyżenie pozostawiasz sobie wybór na różne okazje.

fryzury męskie krótkie

14. Teksturowane cięcie z długą grzywką i wysokim wygoleniem. Takie cięcie sprawdza się raczej u młodszych panów. Zmierzwiona góra o ciekawej teksturze nadaje ostry charakter, który przełamuje nieco dłuższa góra.

fryzury męskie średnie z grzywką

15. Krótki sterczący irokez i broda. To kolejne klasyczne cięcie, które doskonale sprawdza się w celu nadania twarzy ładnych proporcji. W połączeniu z brodą daje idealnie męską stylizację.

fryzury męskie irokez

16. Średniej długości fryzura ze stożkowym wygoleniem. Łagodne strzyżenie, dzięki któremu włosy zdają się «opływać» głowę prezentuje się idealnie na włosach naturalnie falowanych. Taką fryzurę ułożysz z pomocą suszarki, która nada kosmykom efekt ruchu.

fryzury męskie średnie

17. Krótki pompadour i średnie wygolenie. To fryzura, która krzyczy «perfekcja». Będzie odpowiednia i dla prostych, i dla kręconych włosów. Dzięki uniesionej górze wysmukli optycznie twarz. Jednocześnie nie będzie problematyczna w układaniu na co dzień.

ciekawe fryzury męskie

18. Kręcona fryzura z płaską górą. Prosty sposób na ujarzmienie burzy loków to mocne wygolenie boków głowy i pozostawienie nieco dłuższych kosmyków na górze - z naturalnego skrętu nigdy nie warto rezygnować całkowicie.

męskie fryzury kręcone włosy

19. Fryzura średniej długości z połowicznym wygoleniem. Takiej stylizacji nie osiąga się w łatwy sposób - układanie włosów na szczotkę przy użyciu suszarki wymaga nieco wprawy. Efekt jest jednak fenomenalny i udowadnia, że dłuższe włosy potrafią być bardziej męskie niż te krótko przystrzyżone.

fryzury męskie średnie włosy

20. Fajna fryzura dla długich kręconych włosów z wygoleniem. Naturalne afro jest efektowne samo w sobie. Jednak, aby fryzura stała się bardziej zadbana warto przystrzyc boki i tył głowy, a górnej sekcji nadać finezyjny kształt.

fryzury męskie wygolone boki

21. Zaczesane na bok włosy z przedziałkiem i niskim wygoleniem. Krótkie boki długa góra to połączenie, które można stylizować na różne sposoby. Zaczesanie górnej sekcji na bok to rozwiązanie eleganckie, ale odpowiednie również na co dzień.

najlepsze fryzury męskie

22. Nowoczesna odsłona klasycznej fryzury męskiej średniej długości. Krótkie boki i długa góra schludnie zaczesana na bok to klasyczna męska fryzura, w której każdy dorosły mężczyzna powinien czuć się komfortowo i pewnie.

fryzury męskie zaczesane na bok

23. Krótka fryzura dla kręconych włosów z niskim wygoleniem. Krótkie fryzury męskie to uniwersalny wybór, również dla posiadaczy kręconych włosów. Bardzo krótkie boki wygolone tuż przy uszach nadają stylizacji świeży wygląd.

męskie fryzury kręcone włosy

24. Pompadour z podcięciem i niskie wygolenie. Wystylizowanie takiej fryzury wymaga użycia suszarki i odpowiednio mocnej pomady. Jeśli Twoje włosy są podatne na układanie, stworzenie idealnego pompadour nie będzie problemem.

męskie fryzury 2022

25. Zmierzwiona fryzura z podcięciem dla gęstych włosów. Zestawienie teksturowanej, zmierzwionej góry ze schludnym podcięciem to sprawdzony sposób na nowoczesną, męską fryzurę o ciekawym wyglądzie.

fryzura męska

26. Średniej długości fryzura dla prostych włosów z niskim wygoleniem. To wygodne strzyżenie, które sprawdza się szczególnie dobrze dla panów lubiących artystyczny nieład na głowie. Proste włosy właściwie nie wymagają stylizowania, co pozwala oszczędzić czas na porannej rutynie.

fryzury męskie półdługie

27. Długie loki z fajnym wzorem. Wysoko wygolone boki z wzorem to odważna propozycja, która idealnie komponuje się z naturalnie kręconymi włosami. Z taką fryzurą z pewnością wyróżnisz się z tłumu.

fryzury męskie długie włosy

28. Niskie wygolenie i zmierzwiona dłuższa góra. Takie strzyżenie jest odpowiednie dla posiadaczy każdego typu włosów. Wygolone boki wyglądają na zadbane, a góra w nieładzie przełamuje grzeczny charakter fryzury.

fryzury męskie średnie włosy

29. Teksturowane falowane cięcie. To stylizacja pełna kontrastów. Mocno wygolone boki w połączeniu z romantycznymi falami prezentują się fenomenalnie i idealnie podkreślają charakter.

fryzury męskie loki

30. Bardzo krótka fryzura z nastroszoną górą. Takie krótkie, niemal wojskowe cięcie idealnie sprawdza się dla osób aktywnych. Jest łatwe w utrzymaniu, bo wymaga minimalnej ilości kosmetyku utrwalającego, a efekt pozostanie idealny na cały dzień.

krótkie fryzury męskie

31. Naturalne loki, tekstura i wyraźny przedziałek. Dzięki wygolonemu przedziałkowi fryzura nabiera charakteru i ogłady, pozwalając zapanować nad burzą loków.

męskie fryzury krótkie

32. Stylowa fryzura dla kręconych włosów. Gładkie cięcie na bokach i dłuższa grzywka to sposób na wykorzystanie potencjału naturalnego skrętu włosów. Fryzura jest delikatna i subtelna, idealnie sprawdza się przede wszystkim u młodszych panów.

fajne męskie fryzury młodzieżowe

33. Długie naturalne loki. Fryzury męskie długie należą do rzadkości, dlatego decydując się na taki wybór z pewnością się wyróżnisz. Przy kręconych włosach postaw na naturalną górę i świeżo przystrzyżone boki.

fryzury męskie krótkie boki długa góra

34. Krótka stożkowa fryzura dla kręconych włosów. To idealne połączenie wygodnej i naturalnej fryzury. Jej stylizowanie nie zajmuje wiele czasu, a pozwala cieszyć się pięknem figlarnych loków, które prezentują się schludnie i stylowo.

krótkie męskie fryzury

35. Długie włosy wygolone boki dla kręconych kosmyków. Wysoko wygolone boki to kolejny sposób na okiełznanie burzy naturalnych loków. Tym razem charakter fryzury podkreśla długa, teksturowana grzywka opadająca na czoło.

fryzury męskie długie włosy wygolone boki

36. Pompadour spotyka czeskiego hokeistę. Fryzura czeskiego hokeisty wraca do łask. W zestawieniu z klasycznym pompadour’em zyskuje zupełnie nowy wygląd, który spodoba się poszukiwaczom oryginalnego strzyżenia.

modne fryzury młodzieżowe męskie

37. Średniej długości góra i stożkowo przystrzyżone boki. To propozycja dla posiadaczy gęstych włosów. Możesz nosić je zaczesane na bok lub do tyłu. Niezależnie od wyboru zaprezentujesz się stylowo i elegancko.

męskie fryzury młodzieżowe

38. Zaczesana do tyłu fryzura z podcięciem. Zaczesana do tyłu dłuższa góra ma męski charakter, który możesz zaprezentować w dwóch odsłonach: naturalnej i idealnie wygładzonej. W pierwszym przypadku użyj suszarki i matowej pomady, w drugim stylizuj wilgotne włosy z dodatkiem nabłyszczającego kosmetyku.

młodzieżowe fryzury męskie

39. Cięcie z użyciem nożyczek dla gęstych włosów. Gęste włosy to powód do dumy, jednak warto nadać im korzystną formę. Wystarczy para nożyczek, aby bujna fryzura nabrała eleganckiego kształtu. Postaw na wariant z przedziałkiem, jeśli wolisz zachować dłuższą górę.

fryzury młodzieżowe męskie krótkie

40. Długa teksturowana grzywka z połowicznym wygoleniem. To nowoczesna odsłona klasycznej fryzury skejta, odpowiednia dla młodszych panów. Dzięki ciekawej grzywce opadającej na oczy pozwala zakamuflować niedoskonałości i poprawić proporcje, skracając optycznie czoło.

męskie fryzury krótkie boki

41. Krótki teksturowany czub z połowicznym wygoleniem. Wygolone na bokach fryzury są modne i wygodne w noszeniu. Czub z ciekawą teksturą nadaje im młodzieżowy charakter, ale taką stylizację może wybrać również dojrzały mężczyzna.

fryzury męskie krótkie wojskowe

42. Teksturowany czub z pompadourem. Krótkie włosy na bokach i imponująco długa góra to spore pole do stylizacyjnego popisu. Jeśli chcesz optycznie wydłużyć i wysmuklić twarz, unieś grzywkę do góry, tworząc klasycznego czuba.

fryzury męskie na bok

43. Fajne krótkie cięcie dla falowanych włosów z niskim wygoleniem. To młodzieżowe strzyżenie, które ma w sobie szczególny urok. Dzięki falowanym kosmykom nadaje twarzy subtelny wygląd, przełamany przez wygolenie sekcji przy uszach i z tyłu głowy.

fryzury męskie krótkie boki i tył

44. Naturalne fale na średniej długości włosach z krótkimi bokami. Naturalny skręt włosów ma w sobie szczególne piękno, które warto wydobywać i podkreślać. Krótko ścięte boki utrzymają taką fryzurę w ryzach. Jeśli zdecydujesz się nosić ją z przedziałkiem, nabierze nieco luźniejszego charakteru.

fryzury męskie krótkie boki długa góra

45. Gładko zaczesane do tyłu falowane włosy z wygoleniem. Modne fryzury męskie na lato 2022? Ta godna uwagi propozycja sprawdzi się szczególnie dobrze u panów, którzy nie lubią rezygnować z dłuższej sekcji górnej. Wyraziście wygolone boki zapewnią przy tym komfort nawet w trakcie upałów.

fryzury męskie bardzo krótkie boki

46. Nowoczesne stożkowe strzyżenie. To prosta fryzura, która nabiera charakteru dzięki nieco dłuższej górze. Wyższym sekcjom warto nadać teksturę, aby stylizacja prezentowała się ciekawie i świeżo.

modne fryzury męskie krótkie

47. Teksturowana fryzura dla gęstych włosów z krótkimi bokami. Imponująco gęste włosy podkreślisz, stylizując je do góry i nadając im wyrazistej tekstury. Krótsze boki zaprowadzą ład w stylizacji z tak bujną czupryną.

fryzury męskie na wesele

48. Naturalnie zaczesane do tyłu włosy. Najlepiej zaprezentują się przy gęstych, falowanych kosmykach, jednak można ułożyć w ten sposób również proste lub kręcone włosy. Stylizacja będzie odpowiednia i dla młodych, i dla dojrzalszych panów.

fryzura męska

49. Stożkowe cięcie z przedziałkiem. Bez wygolonych boków nadal można prezentować się schludnie i elegancko. Gładko przycięte boki i stylowy przedziałek pomogą nadać odpowiedni kształt nawet bardzo gęstym włosom.

fryzury męskie zaczesane na bok

50. Stożkowe strzyżenie z długą grzywką w naturalnym ułożeniu. Grzywka to dobre rozwiązanie, jeśli Twoje włosy są rzadkie i pozbawione objętości. Z taką fryzurą uniesiesz kosmyki i nadasz im atrakcyjną formę.

fryzury męskie z grzywką na bok

51. Niskie wygolenie z krótką teksturowaną górą. Efektowne wygolenie po bokach i na tyle głowy sprawia, że ta klasyczna fryzura nabiera charakteru. Góra utrzymana jest nieco dłużej, a dzięki teksturze zyskuje efekt miękkości.

modne fryzury męskie krótkie

52. Czub dla gęstych włosów z wysokim wygoleniem. Fryzury męskie na bok prezentują się niezwykle elegancko. Z czubem uniesionym do góry i wygolonymi bokami klasyczna stylizacja nabierze nieco drapieżnego stylu.

fryzury męskie grzywka na bok

53. Postrzępiona średniej długości fryzura. Zaczesane na bok nieco dłuższe w górnych sekcjach włosy, ze starannie przystrzyżonymi bokami to fryzura, którą mogą wybrać dojrzalsi mężczyźni a nawet starsi panowie.

fryzury męskie na bok krótkie

54. Wystopniowana fryzura ze średniej długości górną sekcją. Nieco dłuższa góra i grzywka zaczesane razem do tyłu to stylizacja odpowiednia na co dzień i na szczególne okazje. Przy jasnych włosach gwarantuje idealny plażowy look.

męskie fryzury krótkie na bok

55. Krótkie teksturowane cięcie dla kręconych włosów. Kręcone, krótkie na bok włosy to wygoda i stylowy wygląd. Dzięki mocno wygolonym bokom fryzura jest zadbana, a loki ujarzmione.

męskie fryzury z grzywką na bok

56. Długa fryzura w stylu surfera. Długie włosy z grzywką na bok i krótko ostrzyżonymi bokami to idealna wakacyjna fryzura dla panów preferujących dłuższe stylizacje.

modne fryzury męskie z przedziałkiem

57. Długie związane włosy. Jeśli lubisz zapuszczać fryzurę, wypróbuj ten męski, niedbały kucyk w połączeniu z zadbanym zarostem.

fryzury męskie długie włosy wygolone boki

58. Irokez z wygoleniem. Irokez wykorzystujący styl pompadour wygląda naprawdę elegancko, a fryzura sprawia wrażenie starannej i zadbanej. Wypróbuj tę stylizację w połączeniu z dłuższą brodą.

fryzury męskie krótkie boki długa góra

59. Długa grzywka z krótkimi bokami. Dłuższa stercząca do góry grzywka to najważniejszy element tej fryzury. Taka stylizacja pozwoli optycznie wydłużyć krótkie czoło i nadać twarzy bardziej męski wygląd.

fryzury męskie długa grzywka krótkie boki

60. Modne podcięcie z dłuższą górą. Taka propozycja sprawdzi się przy cienkich włosach. Dłuższa, uniesiona góra nada fryzurze objętości.

fryzury męskie zaczesane na bok

61. Teksturowany czub na średniej długości włosach z wysokim wygoleniem. Czub na środku głowy to sprawdzony sposób na optyczne wysmuklenie twarzy. Jeśli zbyt pełny owal to Twój największy problem, taka fryzura z łatwością go rozwiąże.

fryzury męskie modne

62. Średniej długości cięcie z grzywką i brodą. Grzywkę możesz nosić na boku lub zaczesywać ją na środek czoła - wszystko zależy od efektu, jaki pragniesz uzyskać. Wygolone boki i broda dodadzą stylizacji pazura.

modne fryzury młodzieżowe męskie

63. Długa grzywka z wygolonym przedziałkiem. Fryzury męskie z przedziałkiem są z reguły synonimem elegancji, jednak tym razem w wersji z długą grzywką i wygolonymi bokami stylizacja staje się bardziej drapieżna i seksowna.

fryzury męskie z wygolonym przedziałkiem

64. Nisko wygolone włosy ze średniej długości falowaną górą. To kolejny sposób na poskromienie falowanych włosów bez odbierania im naturalnego uroku. Przystrzyżone boki trzymają całość w ryzach, a górna sekcja zdaje się niemalże płynąć.

fryzury męskie loki

65. Fryzura z przedziałkiem dla falowanych włosów. Delikatność i subtelność falowanych włosów przełamuje wygolony przedziałek i odkryta skóra na bokach. Warto zadbać również o gładkie ułożenie górnej sekcji.

fryzury męskie kręcone włosy

66. Naturalny pompadour z połowicznym wygoleniem. Przy takim strzyżeniu włosy układają się naturalnie. Stylizacja będzie idealna dla każdego typu kosmyków.

fryzury męskie irokez

67. Klasyczna krótka fryzura zaczesana na bok. Takie cięcie pozwala skrócić poranną rutynę do minimum. Wystarczy zaczesać wilgotne włosy na bok i utrwalić je odpowiednim kosmetykiem.

fryzury męskie średnie włosy

68. Krótka fryzura dla gęstych włosów z odłączona brodą. Fryzury męskie krótkie boki i dłuższa góra to klasyk, który dobrze sprawdza się przy gęstych włosach. Nieco odmienny charakter zyskuje w połączeniu z intrygującą brodą.

fryzury na bok męskie

69. Wygładzone do tyłu włosy z gęstą brodą. Posiadacze gęstej brody mogą bez obaw zdecydować się na tą odważną, męską fryzurę. Długa grzywka zaczesana do tyłu prezentuje się niezwykle efektownie.

ciekawe fryzury męskie

70. Krótka fryzura z połowicznym wygoleniem. Wygolone boki doskonale sprawdzają się podczas upalnych dni lata. Nieco dłuższa góra pozostawia możliwość dowolnego stylizowania tej sekcji.

najlepsze fryzury męskie

71. Wygolone okolice skroni i średniej długości góra. Krótkie boki i tył z mocniej wygoloną okolicą skroni to naturalnie wyglądające strzyżenie, pasujące mężczyznom w każdym wieku.

fryzury męskie krótkie

72. Z odłączonym podcięciem. Długa góra wyraźnie odcięta od reszty mocno wygolonej fryzury to idealna metoda na stworzenie stylowej fryzury, która pomaga wyróżnić się z tłumu.

śmieszne fryzury męskie

73. Z niskim wygoleniem. Bardzo nisko wygolone boki sprawdzają się wtedy, kiedy chcesz zachować wiele możliwości dowolnego stylizowania górnych sekcji.

fryzury na krótkie włosy męskie

74. Francuskie cięcie. Długa góra krótkie boki ze zmierzwioną grzywką opadającą na czoło to propozycja dla młodych mężczyzn, którzy chcą prezentować się świeżo i odważnie.

fryzury męskie długie

75. Rozwiana wiatrem fryzura. Fryzury młodzieżowe męskie to przede wszystkim propozycje dla posiadaczy nieco dłuższych kosmyków. Z długą, roztrzepaną grzywką wygląda się młodo i zabawnie.

fryzury męskie długie włosy

76. Zaczesane na bok. Długie włosy u mężczyzn zyskują na popularności. Zaczesane na bok, asymetryczne stylizacje są przy tym wyszukane i bardzo atrakcyjne.

męskie fryzury długie

77. Irokez. Fajne fryzury to cięcia odważne, ale także dopasowane do kształtu twarzy. Jeśli chcesz wyostrzyć rysy, postaw na irokeza.

fryzury męskie 2022

78. Wyraźny przedziałek. Wygolony przedziałek to idealne dopełnienie wyrazistej stylizacji - zwłaszcza z wygoleniem i brodą.

fryzury męskie na bok krótkie

79. Zmierzwione fale. Poskrom swój naturalny skręt włosów stawiając na krótkie cięcie po bokach i z tyłu głowy.

męskie fryzury długie

80. Długie i proste. Jeśli jesteś miłośnikiem naprawdę długich włosów, zadbaj o teksturę, aby fryzura nie była oklapła i pozbawiona objętości.

długie fryzury męskie

81. Długie włosy z przedziałkiem. Przy długich naturalnie kręconych włosach przedziałek na bok sprawdzi się jako prosty sposób na efektowną zmianę wizerunku.

męskie fryzury długie włosy

82. Z kucykiem. Jeśli Twoje włosy sięgają przynajmniej do ramion spróbuj wiązać je w luźny kucyk na karku - to modny sposób noszenia długich męskich fryzur.

męskie długie fryzury

83. Połowiczne upięcie. Związany wysoko kok z górnych sekcji włosów to stylowa i praktyczna opcja dla posiadaczy długich kosmyków.

długie włosy fryzury męskie

2 / 83

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz Akceptuj Przeczytaj więcej