70+ Najlepsze fryzury męskie dla panów w każdym wieku

Ciekawe i atrakcyjne fryzury męskie można stworzyć zarówno z użyciem maszynki, jak i samych nożyczek. Prezentujemy 83 stylizacje dla panów w każdym wieku: sprawdź, która pasuje najlepiej do Twojej twarzy i rodzaju włosów!

Fryzury męskie, modne i fajne 2024

1. Fajne cięcie z niskim wygoleniem

fryzury męskie

To fryzura dla panów, którzy preferują nosić średniej długości włosy. Pozwala nadać im ciekawej tekstury, choć jest jednocześnie zadbana i bardzo wygodna.

2. Średniej długości fryzura i wygolone boki oraz tył

fryzury męskie wygolone boki

Taka stylizacja to nowoczesny, świeży i wygodny pompadour, który nie wymaga stosowania kosmetyków utrwalających.

3. Nowoczesna, wygładzona fryzura męska

męskie fryzury

Jeśli wygładzone do tyłu fryzury w stylu pompadour wydają Ci się śmieszne, wypróbuj taką stylizację w wersji bardziej naturalnej. Efekt osiągniesz przy pomocy suszarki.

4. Fryzura z wygolonym przedziałkiem

fryzury męskie z wygolonym przedziałkiem

Cięcie z wygolonym przedziałkiem zawsze nadaje fryzurze schludny, elegancki efekt. Taka stylizacja idealnie sprawdzi się na wesele.

5. Średnie z długości włosy i wygolone boki

fryzury męskie półdługie

Półdługie męskie włosy dają wiele możliwości. Jeśli postawisz je do góry, pomogą Ci optycznie wysmuklić zbyt okrągłą twarz i nadać jej pożądanych proporcji.

6. Stożkowa «płynąca» fryzura

fryzury męskie loki

Jeśli masz kręcone włosy, ta opcja będzie dla Ciebie idealna. Krótko przystrzyżone boki pozwolą zapanować nad burzą loków, a falująca góra zaprezentuje się ciekawie i romantycznie.

7. Krótkie teksturowane włosy i wysokie wygolenie

fryzury męskie 2024

To dosyć klasyczne cięcie, najlepsze dla osób preferujących wygodę. Interesującego wyglądu tej stylizacji dodaje tekstura uzyskana na czubku głowy.

8. Długi pompadour

fryzury męskie średnie

Masz włosy średnie z grzywką? Możesz sprawić sobie naprawdę efektowną fryzurę. Z tym wysokim, gładko zaczesanym pompadurem nie pozostaniesz niezauważony.

9. Podcięta fryzura z długą, zmierzwioną grzywką

fajne fryzury męskie

Średniej długości włosy w połączeniu z zarostem i zadbanymi bokami prezentują się męsko i seksownie. Możesz wybrać taką fryzurę nawet jeśli masz naturalne loki.

10. Fryzura z długą grzywką

fryzury męskie średnie z grzywką

To nieco nowocześniejsza wersja fryzury na skejta. Dzięki długiej grzywce opadającej na twarz możesz ukryć jej niedoskonałości.

11. Stożkowe cięcie dla gęstych włosów z krótkimi bokami i długą grzywką

męskie fryzury kręcone włosy

Niemal majestatyczne cięcie tego typu doskonale sprawdza się przy naturalnie falowanych i kręconych włosach. Stylizacja spodoba się panom, którzy nie lubią mocno wygolonych fryzur.

12. Krótkie cięcie dla gęstych włosów i wygolone boki

fryzury męskie wygolone boki

Męskie fryzury z wygolonymi bokami są wygodne i łatwiejsze w utrzymaniu. Pozwalają także prezentować się nienagannie niezależnie od okazji. Z krótką górą układanie zajmie jeszcze mniej czasu.

13. Krótkie teksturowane cięcie

fryzury męskie krótkie

Taką fryzurę można nosić na wiele sposobów: ułożoną gładko, na bok lub w totalnym nieładzie. Decydując się na teksturowane strzyżenie pozostawiasz sobie wybór na różne okazje.

14. Teksturowane cięcie z długą grzywką i wysokim wygoleniem

fryzury męskie średnie z grzywką

Takie cięcie sprawdza się raczej u młodszych panów. Zmierzwiona góra o ciekawej teksturze nadaje ostry charakter, który przełamuje nieco dłuższa góra.

15. Krótki sterczący irokez i broda

fryzury męskie irokez

To kolejne klasyczne cięcie, które doskonale sprawdza się w celu nadania twarzy ładnych proporcji. W połączeniu z brodą daje idealnie męską stylizację.

16. Średniej długości fryzura ze stożkowym wygoleniem

fryzury męskie średnie

Łagodne strzyżenie, dzięki któremu włosy zdają się «opływać» głowę prezentuje się idealnie na włosach naturalnie falowanych. Taką fryzurę ułożysz z pomocą suszarki, która nada kosmykom efekt ruchu.

17. Krótki pompadour i średnie wygolenie

ciekawe fryzury męskie

To fryzura, która krzyczy «perfekcja». Będzie odpowiednia i dla prostych, i dla kręconych włosów. Dzięki uniesionej górze wysmukli optycznie twarz. Jednocześnie nie będzie problematyczna w układaniu na co dzień.

18. Kręcona fryzura z płaską górą

męskie fryzury kręcone włosy

Prosty sposób na ujarzmienie burzy loków to mocne wygolenie boków głowy i pozostawienie nieco dłuższych kosmyków na górze – z naturalnego skrętu nigdy nie warto rezygnować całkowicie.

19. Fryzura średniej długości z połowicznym wygoleniem

fryzury męskie średnie włosy

Takiej stylizacji nie osiąga się w łatwy sposób – układanie włosów na szczotkę przy użyciu suszarki wymaga nieco wprawy. Efekt jest jednak fenomenalny i udowadnia, że dłuższe włosy potrafią być bardziej męskie niż te krótko przystrzyżone.

20. Fajna fryzura dla długich kręconych włosów z wygoleniem

fryzury męskie wygolone boki

Naturalne afro jest efektowne samo w sobie. Jednak, aby fryzura stała się bardziej zadbana warto przystrzyc boki i tył głowy, a górnej sekcji nadać finezyjny kształt.

21. Zaczesane na bok włosy z przedziałkiem i niskim wygoleniem

najlepsze fryzury męskie

Krótkie boki długa góra to połączenie, które można stylizować na różne sposoby. Zaczesanie górnej sekcji na bok to rozwiązanie eleganckie, ale odpowiednie również na co dzień.

22. Nowoczesna odsłona klasycznej fryzury męskiej średniej długości

fryzury męskie zaczesane na bok

Krótkie boki i długa góra schludnie zaczesana na bok to klasyczna męska fryzura, w której każdy dorosły mężczyzna powinien czuć się komfortowo i pewnie.

23. Krótka fryzura dla kręconych włosów z niskim wygoleniem

męskie fryzury kręcone włosy

Krótkie fryzury męskie to uniwersalny wybór, również dla posiadaczy kręconych włosów. Bardzo krótkie boki wygolone tuż przy uszach nadają stylizacji świeży wygląd.

24. Pompadour z podcięciem i niskie wygolenie

męskie fryzury 2024

Wystylizowanie takiej fryzury wymaga użycia suszarki i odpowiednio mocnej pomady. Jeśli Twoje włosy są podatne na układanie, stworzenie idealnego pompadour nie będzie problemem.

25. Zmierzwiona fryzura z podcięciem dla gęstych włosów

fryzura męska

Zestawienie teksturowanej, zmierzwionej góry ze schludnym podcięciem to sprawdzony sposób na nowoczesną, męską fryzurę o ciekawym wyglądzie.

26. Średniej długości fryzura dla prostych włosów z niskim wygoleniem

fryzury męskie półdługie

To wygodne strzyżenie, które sprawdza się szczególnie dobrze dla panów lubiących artystyczny nieład na głowie. Proste włosy właściwie nie wymagają stylizowania, co pozwala oszczędzić czas na porannej rutynie.

27. Długie loki z fajnym wzorem

fryzury męskie długie włosy

Wysoko wygolone boki z wzorem to odważna propozycja, która idealnie komponuje się z naturalnie kręconymi włosami. Z taką fryzurą z pewnością wyróżnisz się z tłumu.

28. Niskie wygolenie i zmierzwiona dłuższa góra

fryzury męskie średnie włosy

Takie strzyżenie jest odpowiednie dla posiadaczy każdego typu włosów. Wygolone boki wyglądają na zadbane, a góra w nieładzie przełamuje grzeczny charakter fryzury.

29. Teksturowane falowane cięcie

fryzury męskie loki

To stylizacja pełna kontrastów. Mocno wygolone boki w połączeniu z romantycznymi falami prezentują się fenomenalnie i idealnie podkreślają charakter.

30. Bardzo krótka fryzura z nastroszoną górą

krótkie fryzury męskie

Takie krótkie, niemal wojskowe cięcie idealnie sprawdza się dla osób aktywnych. Jest łatwe w utrzymaniu, bo wymaga minimalnej ilości kosmetyku utrwalającego, a efekt pozostanie idealny na cały dzień.

31. Naturalne loki, tekstura i wyraźny przedziałek

męskie fryzury krótkie

Dzięki wygolonemu przedziałkowi fryzura nabiera charakteru i ogłady, pozwalając zapanować nad burzą loków.

32. Stylowa fryzura dla kręconych włosów

fajne męskie fryzury młodzieżowe

Gładkie cięcie na bokach i dłuższa grzywka to sposób na wykorzystanie potencjału naturalnego skrętu włosów. Fryzura jest delikatna i subtelna, idealnie sprawdza się przede wszystkim u młodszych panów.

33. Długie naturalne loki

fryzury męskie krótkie boki długa góra

Fryzury męskie długie należą do rzadkości, dlatego decydując się na taki wybór z pewnością się wyróżnisz. Przy kręconych włosach postaw na naturalną górę i świeżo przystrzyżone boki.

34. Krótka stożkowa fryzura dla kręconych włosów

krótkie męskie fryzury

To idealne połączenie wygodnej i naturalnej fryzury. Jej stylizowanie nie zajmuje wiele czasu, a pozwala cieszyć się pięknem figlarnych loków, które prezentują się schludnie i stylowo.

35. Długie włosy wygolone boki dla kręconych kosmyków

fryzury męskie długie włosy wygolone boki

Wysoko wygolone boki to kolejny sposób na okiełznanie burzy naturalnych loków. Tym razem charakter fryzury podkreśla długa, teksturowana grzywka opadająca na czoło.

36. Pompadour spotyka czeskiego hokeistę

modne fryzury młodzieżowe męskie

Fryzura czeskiego hokeisty wraca do łask. W zestawieniu z klasycznym pompadour’em zyskuje zupełnie nowy wygląd, który spodoba się poszukiwaczom oryginalnego strzyżenia.

37. Średniej długości góra i stożkowo przystrzyżone boki

męskie fryzury młodzieżowe

To propozycja dla posiadaczy gęstych włosów. Możesz nosić je zaczesane na bok lub do tyłu. Niezależnie od wyboru zaprezentujesz się stylowo i elegancko.

38. Zaczesana do tyłu fryzura z podcięciem

młodzieżowe fryzury męskie

Zaczesana do tyłu dłuższa góra ma męski charakter, który możesz zaprezentować w dwóch odsłonach: naturalnej i idealnie wygładzonej. W pierwszym przypadku użyj suszarki i matowej pomady, w drugim stylizuj wilgotne włosy z dodatkiem nabłyszczającego kosmetyku.

39. Cięcie z użyciem nożyczek dla gęstych włosów

fryzury młodzieżowe męskie krótkie

Gęste włosy to powód do dumy, jednak warto nadać im korzystną formę. Wystarczy para nożyczek, aby bujna fryzura nabrała eleganckiego kształtu. Postaw na wariant z przedziałkiem, jeśli wolisz zachować dłuższą górę.

40. Długa teksturowana grzywka z połowicznym wygoleniem

męskie fryzury krótkie boki

To nowoczesna odsłona klasycznej fryzury skejta, odpowiednia dla młodszych panów. Dzięki ciekawej grzywce opadającej na oczy pozwala zakamuflować niedoskonałości i poprawić proporcje, skracając optycznie czoło.

41. Krótki teksturowany czub z połowicznym wygoleniem

fryzury męskie krótkie wojskowe

Wygolone na bokach fryzury są modne i wygodne w noszeniu. Czub z ciekawą teksturą nadaje im młodzieżowy charakter, ale taką stylizację może wybrać również dojrzały mężczyzna.

42. Teksturowany czub z pompadourem

fryzury męskie na bok

Krótkie włosy na bokach i imponująco długa góra to spore pole do stylizacyjnego popisu. Jeśli chcesz optycznie wydłużyć i wysmuklić twarz, unieś grzywkę do góry, tworząc klasycznego czuba.

43. Fajne krótkie cięcie dla falowanych włosów z niskim wygoleniem

fryzury męskie krótkie boki i tył
To młodzieżowe strzyżenie, które ma w sobie szczególny urok. Dzięki falowanym kosmykom nadaje twarzy subtelny wygląd, przełamany przez wygolenie sekcji przy uszach i z tyłu głowy.

44. Naturalne fale na średniej długości włosach z krótkimi bokami

fryzury męskie krótkie boki długa góra

Naturalny skręt włosów ma w sobie szczególne piękno, które warto wydobywać i podkreślać. Krótko ścięte boki utrzymają taką fryzurę w ryzach. Jeśli zdecydujesz się nosić ją z przedziałkiem, nabierze nieco luźniejszego charakteru.

45. Gładko zaczesane do tyłu falowane włosy z wygoleniem

fryzury męskie bardzo krótkie boki

Modne fryzury męskie na lato 2024? Ta godna uwagi propozycja sprawdzi się szczególnie dobrze u panów, którzy nie lubią rezygnować z dłuższej sekcji górnej. Wyraziście wygolone boki zapewnią przy tym komfort nawet w trakcie upałów.

46. Nowoczesne stożkowe strzyżenie

modne fryzury męskie krótkie

To prosta fryzura, która nabiera charakteru dzięki nieco dłuższej górze. Wyższym sekcjom warto nadać teksturę, aby stylizacja prezentowała się ciekawie i świeżo.

47. Teksturowana fryzura dla gęstych włosów z krótkimi bokami

fryzury męskie na wesele

Imponująco gęste włosy podkreślisz, stylizując je do góry i nadając im wyrazistej tekstury. Krótsze boki zaprowadzą ład w stylizacji z tak bujną czupryną.

48. Naturalnie zaczesane do tyłu włosy

fryzura męska

Najlepiej zaprezentują się przy gęstych, falowanych kosmykach, jednak można ułożyć w ten sposób również proste lub kręcone włosy. Stylizacja będzie odpowiednia i dla młodych, i dla dojrzalszych panów.

49. Stożkowe cięcie z przedziałkiem

fryzury męskie zaczesane na bok

Bez wygolonych boków nadal można prezentować się schludnie i elegancko. Gładko przycięte boki i stylowy przedziałek pomogą nadać odpowiedni kształt nawet bardzo gęstym włosom.

50. Stożkowe strzyżenie z długą grzywką w naturalnym ułożeniu

fryzury męskie z grzywką na bok

Grzywka to dobre rozwiązanie, jeśli Twoje włosy są rzadkie i pozbawione objętości. Z taką fryzurą uniesiesz kosmyki i nadasz im atrakcyjną formę.

51. Niskie wygolenie z krótką teksturowaną górą

modne fryzury męskie krótkie

Efektowne wygolenie po bokach i na tyle głowy sprawia, że ta klasyczna fryzura nabiera charakteru. Góra utrzymana jest nieco dłużej, a dzięki teksturze zyskuje efekt miękkości.

52. Czub dla gęstych włosów z wysokim wygoleniem

fryzury męskie grzywka na bok

Fryzury męskie na bok prezentują się niezwykle elegancko. Z czubem uniesionym do góry i wygolonymi bokami klasyczna stylizacja nabierze nieco drapieżnego stylu.

53. Postrzępiona średniej długości fryzura

fryzury męskie na bok krótkie

Zaczesane na bok nieco dłuższe w górnych sekcjach włosy, ze starannie przystrzyżonymi bokami to fryzura, którą mogą wybrać dojrzalsi mężczyźni a nawet starsi panowie.

54. Wystopniowana fryzura ze średniej długości górną sekcjąmęskie fryzury krótkie na bok

Nieco dłuższa góra i grzywka zaczesane razem do tyłu to stylizacja odpowiednia na co dzień i na szczególne okazje. Przy jasnych włosach gwarantuje idealny plażowy look.

55. Krótkie teksturowane cięcie dla kręconych włosów

męskie fryzury z grzywką na bok

Kręcone, krótkie na bok włosy to wygoda i stylowy wygląd. Dzięki mocno wygolonym bokom fryzura jest zadbana, a loki ujarzmione.

56. Długa fryzura w stylu surfera

modne fryzury męskie z przedziałkiem

Długie włosy z grzywką na bok i krótko ostrzyżonymi bokami to idealna wakacyjna fryzura dla panów preferujących dłuższe stylizacje.

57. Długie związane włosy

fryzury męskie długie włosy wygolone boki

Jeśli lubisz zapuszczać fryzurę, wypróbuj ten męski, niedbały kucyk w połączeniu z zadbanym zarostem.

58. Irokez z wygoleniem

fryzury męskie krótkie boki długa góra

Irokez wykorzystujący styl pompadour wygląda naprawdę elegancko, a fryzura sprawia wrażenie starannej i zadbanej. Wypróbuj tę stylizację w połączeniu z dłuższą brodą.

59. Długa grzywka z krótkimi bokami

fryzury męskie długa grzywka krótkie boki

Dłuższa stercząca do góry grzywka to najważniejszy element tej fryzury. Taka stylizacja pozwoli optycznie wydłużyć krótkie czoło i nadać twarzy bardziej męski wygląd.

60. Modne podcięcie z dłuższą górą

fryzury męskie zaczesane na bok

Taka propozycja sprawdzi się przy cienkich włosach. Dłuższa, uniesiona góra nada fryzurze objętości.

61. Teksturowany czub na średniej długości włosach z wysokim wygoleniem

fryzury męskie modne

Czub na środku głowy to sprawdzony sposób na optyczne wysmuklenie twarzy. Jeśli zbyt pełny owal to Twój największy problem, taka fryzura z łatwością go rozwiąże.

62. Średniej długości cięcie z grzywką i brodą

modne fryzury młodzieżowe męskie

Grzywkę możesz nosić na boku lub zaczesywać ją na środek czoła – wszystko zależy od efektu, jaki pragniesz uzyskać. Wygolone boki i broda dodadzą stylizacji pazura.

63. Długa grzywka z wygolonym przedziałkiem

fryzury męskie z wygolonym przedziałkiem

Fryzury męskie z przedziałkiem są z reguły synonimem elegancji, jednak tym razem w wersji z długą grzywką i wygolonymi bokami stylizacja staje się bardziej drapieżna i seksowna.

64. Nisko wygolone włosy ze średniej długości falowaną górą

fryzury męskie loki

To kolejny sposób na poskromienie falowanych włosów bez odbierania im naturalnego uroku. Przystrzyżone boki trzymają całość w ryzach, a górna sekcja zdaje się niemalże płynąć.

65. Fryzura z przedziałkiem dla falowanych włosów

fryzury męskie kręcone włosy

Delikatność i subtelność falowanych włosów przełamuje wygolony przedziałek i odkryta skóra na bokach. Warto zadbać również o gładkie ułożenie górnej sekcji.

66. Naturalny pompadour z połowicznym wygoleniem

fryzury męskie irokez

Przy takim strzyżeniu włosy układają się naturalnie. Stylizacja będzie idealna dla każdego typu kosmyków.

67. Klasyczna krótka fryzura zaczesana na bok

fryzury męskie średnie włosy

Takie cięcie pozwala skrócić poranną rutynę do minimum. Wystarczy zaczesać wilgotne włosy na bok i utrwalić je odpowiednim kosmetykiem.

68. Krótka fryzura dla gęstych włosów z odłączona brodą

fryzury na bok męskie

Fryzury męskie krótkie boki i dłuższa góra to klasyk, który dobrze sprawdza się przy gęstych włosach. Nieco odmienny charakter zyskuje w połączeniu z intrygującą brodą.

69. Wygładzone do tyłu włosy z gęstą brodą

ciekawe fryzury męskie

Posiadacze gęstej brody mogą bez obaw zdecydować się na tą odważną, męską fryzurę. Długa grzywka zaczesana do tyłu prezentuje się niezwykle efektownie.

70. Krótka fryzura z połowicznym wygoleniem

najlepsze fryzury męskie

Wygolone boki doskonale sprawdzają się podczas upalnych dni lata. Nieco dłuższa góra pozostawia możliwość dowolnego stylizowania tej sekcji.

71. Wygolone okolice skroni i średniej długości góra

fryzury męskie krótkie

Krótkie boki i tył z mocniej wygoloną okolicą skroni to naturalnie wyglądające strzyżenie, pasujące mężczyznom w każdym wieku.

72. Z odłączonym podcięciem

śmieszne fryzury męskie

Długa góra wyraźnie odcięta od reszty mocno wygolonej fryzury to idealna metoda na stworzenie stylowej fryzury, która pomaga wyróżnić się z tłumu.

73. Z niskim wygoleniem

fryzury na krótkie włosy męskie

Bardzo nisko wygolone boki sprawdzają się wtedy, kiedy chcesz zachować wiele możliwości dowolnego stylizowania górnych sekcji.

74. Francuskie cięcie

fryzury męskie długie

Długa góra krótkie boki ze zmierzwioną grzywką opadającą na czoło to propozycja dla młodych mężczyzn, którzy chcą prezentować się świeżo i odważnie.

75. Rozwiana wiatrem fryzura

fryzury męskie długie włosy

Fryzury młodzieżowe męskie to przede wszystkim propozycje dla posiadaczy nieco dłuższych kosmyków. Z długą, roztrzepaną grzywką wygląda się młodo i zabawnie.

76. Zaczesane na bok

męskie fryzury długie

Długie włosy u mężczyzn zyskują na popularności. Zaczesane na bok, asymetryczne stylizacje są przy tym wyszukane i bardzo atrakcyjne.

77. Irokez

fryzury męskie 2024

Fajne fryzury to cięcia odważne, ale także dopasowane do kształtu twarzy. Jeśli chcesz wyostrzyć rysy, postaw na irokeza.

78. Wyraźny przedziałek

fryzury męskie na bok krótkie

Wygolony przedziałek to idealne dopełnienie wyrazistej stylizacji – zwłaszcza z wygoleniem i brodą.

79. Zmierzwione fale

męskie fryzury długie

Poskrom swój naturalny skręt włosów stawiając na krótkie cięcie po bokach i z tyłu głowy.

80. Długie i proste

długie fryzury męskie

Jeśli jesteś miłośnikiem naprawdę długich włosów, zadbaj o teksturę, aby fryzura nie była oklapła i pozbawiona objętości.

81. Długie włosy z przedziałkiem

męskie fryzury długie włosy

Przy długich naturalnie kręconych włosach przedziałek na bok sprawdzi się jako prosty sposób na efektowną zmianę wizerunku.

82. Z kucykiem

męskie długie fryzury

Jeśli Twoje włosy sięgają przynajmniej do ramion spróbuj wiązać je w luźny kucyk na karku – to modny sposób noszenia długich męskich fryzur.

83. Połowiczne upięcie

długie włosy fryzury męskie

Związany wysoko kok z górnych sekcji włosów to stylowa i praktyczna opcja dla posiadaczy długich kosmyków.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *