Modne fryzury męskie młodzieżowe w 55 nietuzinkowych odsłonach

Prev1 / 55

Kolorowe irokezy i krótko ścięte włosy stawiane na żel przeszły do historii - poznaj modne fryzury męskie młodzieżowe w 55 niezwykle atrakcyjnych wariantach.

1. Czub. Fryzura z czubem stała się ostatnio niezwykle popularna, zwłaszcza wśród chłopców, którzy noszą się z klasą.

modne fryzury męskie młodzieżowe

2. Podcięcie. Mocno wygolone boki i tył głowy to fryzura, która sprawdza się równie dobrze w przypadku prostych, jak i mocno kręconych włosów.

fryzury młodzieżowe męskie

3. Na jeża. To klasyczny i ponadczasowy wybór, pozwalający na zachowanie maksymalnej wygody - polecany szczególnie sportowcom.

fryzury męskie krótkie młodzieżowe

4. Pompadour. To nieco wyrafinowana fryzura, która współgra najlepiej z wyrazistymi kośćmi policzkowymi, okrągłą twarzą i niskim czołem.

fryzury męskie młodzieżowe

5. Teksturowane podcięcie dla kręconych włosów. Niewielu chłopców decyduje się oswoić swoje loki, zamiast się ich pozbyć. To wielka strata, gdyż zadbane prezentują się naprawdę niesamowicie.

młodzieżowe fryzury męskie

6. Długie, luźno zaczesane do tyłu włosy. To fryzura odpowiednia niemal dla każdego typu włosów. Ważne, aby utrwalać ją matowymi kosmetykami, ponieważ ma prezentować się naturalnie.

męskie fryzury młodzieżowe

7. Wysoko i wąsko. To cięcie może kojarzyć się z irokezem, jednak ma znacznie bardziej wojskowy charakter.

modne fryzury młodzieżowe męskie

8. Stercząca fryzura. Propozycja może przypominać fryzury z lat 90-tych, jednak w dużo delikatniejszej wersji.

fryzury meskie mlodziezowe

9. Witaj blond irokezie. Choć starodawne irokezy popadły w zapomnienie, to ten ekstra długi rozjaśniany irokez będzie idealny dla żyjących na krawędzi.

fajne fryzury młodzieżowe męskie

10. Oszukany irokez. To fryzura z pogranicza tradycyjnego irokeza oraz eleganckiego czuba. Pasuje doskonale do pociągłej twarzy, mocno zarysowanej żuchwy i wysokich kości policzkowych.

fryzury mlodziezowe meskie

11. Na Cezara. Ścięcie włosów na identyczną długość na całej głowie daje efekt ciepłej, męskiej fryzury z delikatną, krótką grzywką.

modne młodzieżowe fryzury męskie

12. Francuskie cięcie z fryzurą na jeża. To dobra fryzura dla tych, którzy nie lubią poświęcać wiele czasu na modelowanie włosów.

modne młodzieżowe fryzury męskie

13. Zmierzwiona grzywka. Grzywki nie są zarezerwowane dla kobiet! Taka fryzura będzie doskonała dla nastolatków, którzy lubią luźny, casualowy styl.

młodzieżowe męskie fryzury

14. Pionowe cięcie. Taka fryzura to najlepszy sposób, aby wysmuklić i wyciągnąć optycznie owal zbyt okrągłej twarzy.

modne męskie fryzury młodzieżowe

15. Fryzura z prosta grzywką. W przeciwieństwie do pionowego cięcia, zadaniem krótkiej grzywki jest optyczne skrócenie zbyt długiej twarzy.

fryzury młodzieżowe meskie

16. Nowoczesny opadający na czoło kosmyk. To doskonała propozycja dla bardzo gęstych i grubych włosów, które stwarzają problemy podczas modelowania.

fryzury młodzieżowe meskie

17. Klasyczna grzywka. Propozycja klasycznej, prostej męskiej grzywki sprawdzi się najlepiej u chłopców z naturalnie prostymi kosmykami.

fryzury młodzieżowe meskie

18. Z przedziałkiem na boku. Podgolona fryzura z przedziałkiem to rozwiązanie dla szukających schludnej, zadbanej fryzury.

modne fryzury męskie młodzieżowe

19. Cięcie dodające objętości. Nieco dłuższe, zaczesane do tyłu kosmyki dają wrażenie objętości, niezbędnej w przypadku bardzo drobnej twarzy.

modne fryzury męskie młodzieżowe

20. Falowana cieniowana fryzura. Taki efekt naturalności sprawdzi się najlepiej przy grubych, falowanych włosach i okrągłej twarzy z wysokim czołem i wyrazistymi kośćmi policzkowymi.

fajne fryzury meskie- mlodziezowe

21. Krótko przystrzyżona fryzura na Aarona Paula. To prosta, niezwykle łatwa w utrzymaniu fryzura, która nie wymaga żadnego stylizowania.

fryzury młodzieżowe męskie krótkie

22. Proste cieniowane włosy. Jeśli masz wysokie czoło, które pragniesz zakamuflować - ta niezwykle urocza i chłopięca fryzura jest właśnie dla Ciebie.

fryzury młodzieżowe męskie krótkie

23. Rozdzielone podcięcie. Ta fryzura jest jedną z najmodniejszych propozycji - zupełnie osobne wygolone boki i długa góra dają naprawdę nietuzinkowy efekt.

fajne męskie fryzury młodzieżowe

24. Kucyk. Aby długie włosy nie wyglądały na zaniedbane, regularnie odwiedzaj fryzjera, nawet jeśli stale nosisz je związane w kucyk.

modne fryzury męskie młodzieżowe yt

25. Warkoczyki. To look inspirowany tradycyjnymi afrykańskimi fryzurami - idealny dla odważnych i żądnych przygód.

modne fryzury męskie młodzieżowe yt

26. Krótkie dredy. Odważna i łatwa w utrzymaniu - znajdziesz te cechy wyłącznie w tej fryzurze z krótkimi dredami.

modne fryzury męskie młodzieżowe

27. Krótkie afro. Takie cięcie będzie dobrym rozwiązaniem dla chłopców z naturalnie kręconymi włosami.

fryzury męskie młodziezowe krotkie

28. Klasycznie zwężone. Bardzo krótkie boki i niezbyt dłuższa góra to fryzura łatwa w utrzymaniu, ale jednocześnie bardzo elegancka.

fryzury męskie młodziezowe krotkie

29. Indukowane cięcie. To propozycja wyłącznie na ciepłe letnie dni, jednak pasuje do niemal każdego kształtu twarzy i jest niesamowicie wygodna.

młodzieżowe fryzury męskie krótkie

30. Drapiące cięcie. Nieco mniej radykalne niż cięcie indukowane - ta fryzura pozwoli Ci zachować chociaż ślad koloru na swojej głowie.

młodzieżowe fryzury męskie krótkie

31. Szczurzy ogon. To fryzura z charakterem, którą można nosić na wiele sposobów - w koku, kucyku czy też z dredami.

meskie mlodziezowe fryzury

32. Nowoczesna barwena. Jeśli lubisz się wyróżniać i nosić dłuższe włosy - ta propozycja jest stworzona dla Ciebie.

meskie mlodziezowe fryzury

33. Perfekcyjnie zmierzwione. Opcja dla naturalnie kręconych lub falowanych włosów - postaw na długość i naturalny look.

fryzury z grzywką młodzieżowe męskie

34. Wysoka kręcona/falowana fryzura. Jeśli burza włosów nie jest dla Ciebie, zapanuj nad nią, podcinając boki i zostawiając nieco więcej na górze.

krótkie fryzury młodzieżowe męskie

35. Rozłączony pompadour. To połączenie wyrafinowanej elegancji i militarnej surowości w jednej, niezwykle efektownej fryzurze.

krótkie fryzury młodzieżowe męskie

36. Wąska i wysoka fryzura «na zwiady». Kiedy militarne cięcie wymaga nieco odświeżenia, postaw na tą ciekawą wariację na temat prostej, krótkiej fryzury.

fryzury młodzieżowe męskie 2022

37. Nisko wygolone. Długa, uniesiona góra, która stopniowo skraca się i zanika to przepis na fryzurę, która wygląda na co dzień tak, jakbyś właśnie wyszedł od fryzjera.

mlodziezowe fryzury meskie 2022

38. Irokez z wygoleniem. Zwykły irokez to bardzo dzika fryzura, lecz odpowiednio wymodelowany pozwoli Ci prezentować się stylowo.

męskie fryzury młodzieżowe irokez

39. Na surfera. To idealna fryzura na lato, która mimo swojej długości jest bardzo wygodna w utrzymaniu.

fryzury młodzieżowe męskie

40. Męski kok. Takie męskie upięcie doskonale komponuje się z dłuższą brodą.

fryzury męskie młodzieżowe

41. Kok na czubku głowy. To propozycja dla lubiących różnorodność - pozwala połączyć krótką i długą fryzurę w jednym, a jednocześnie zachować wysoki komfort i wygodę.

fryzury męskie młodzieżowe

42. Skrzydła. Fryzury inspirowane stylem skaterów - czyli długie grzywki i niesfornie zaczesywane na bok włosy to dobra opcja dla chłopców, którzy noszą się sportowo i na luzie.

fryzury męskie młodzieżowe

43. Emo. Chociaż moda na bycie emo przeminęła, inspirowane nią fryzury nadal pozwalają się wyróżnić. Ich znak rozpoznawczy to ciemna koloryzacja i długa grzywka.

fryzury młodzieżowe męskie z grzywką na bok

44. Rozwiane wiatrem. Tak ułożone włosy prezentują się jednocześnie naturalnie i bardzo elegancko. Będą najbardziej efektowne w połączeniu z naturalnie falowanymi kosmykami.

młodzieżowe fryzury męskie

45. Zaczesane do góry. To prosta fryzura przypominająca czub, jednak znacznie bardziej casualowa i neutralna.

fryzury młodzieżowe męskie długie włosy

46. Wygolone skronie. Średniej długości cięcie z wygolonymi skroniami nabierze bardziej interesującego charakteru.

fryzury meskie mlodziezowe

47. Warstwowa długa góra. To chłopięca fryzura idealna dla tych, którzy lubią nosić nieco dłuższe włosy. Polecana przede wszystkim panom o pociągłej twarzy i wysokim czole.

fryzury młodzieżowe męskie długie włosy

48. Zmierzwiony pompadour. Taki efekt osiągniesz bez wysiłku jeśli Twoje włosy mają naturalną teksturę. Możesz również zadbać o nią odpowiednim kosmetykiem stylizującym.

fryzury męskie krótkie młodzieżowe

49. Nabłyszczone włosy. To fryzura, którą ułożysz na każdych włosach, jeśli zaaplikujesz na nie pomadę, kiedy będą jeszcze bardzo wilgotne świeżo po umyciu.

fryzury męskie krótkie młodzieżowe

50. Zaczesany pompadour z bokami na jeża. Takie cięcie to jedna z najbardziej eleganckich męskich fryzur. Doskonale komponuje się z gęstą brodą.

fryzury męskie krótkie młodzieżowe

51. Klasyczne cięcie. Dłuższa góra odseparowana gładko od stopniowanych boków to fryzura, którą można z łatwością przekształcić z codziennej w elegancką.

fryzury młodzieżowe męskie

52. Klasyczna zmierzwiona z przodu fryzura. To idealna propozycja dla panów o naturalnie pofalowanych lub lekko kręconych włosach.

fryzury młodzieżowe męskie

53. Długa góra krótkie boki. Takie cięcie będzie wyglądało efektownie zarówno w nieładzie, jak i po wygładzeniu odpowiednim kosmetykiem.

fryzury młodzieżowe męskie krótkie irokez

54. Przedziałek na bok plus podcięcie. Doskonała na co dzień i na specjalne okazje - ta fryzura będzie idealna dla panów lubiących połysk na włosach.

fryzury z grzywką na bok młodzieżowe meskie

55. Zaczesana na bok fryzura dla prostych włosów. Takie cięcie to wygodne rozwiązanie, jeśli Twoje włosy łatwo poddają się stylizowaniu.

fryzury młodzieżowe z grzywką na bok męskie

Krótkie włosy nie ograniczają Twoich możliwości. Grzywki, nowoczesne irokezy, podgolone boki i efektownie wymodelowane grzywy to tylko niektóre z propozycji modnych młodzieżowych fryzur młodzieżowych, jakie możesz wypróbować na swojej głowie.

Prev1 / 55

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenie. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Przyjmij Czytaj dalej

Polityka prywatności i plików cookies