Fryzury męskie krótkie w 50 atrakcyjnych odsłonach

Prev1 / 50

Fryzury męskie krótkie to rozwiązanie, które cieszy się największą popularnością wśród panów. Krótkie włosy nie muszą jednak prezentować się monotonnie - sprawdź w jakiej krótkiej męskiej fryzurze będzie Ci najbardziej do twarzy!

1. Krótko ścięte boki i długa góra. To jedno z najbardziej tradycyjnych cięć, idealne dla panów o nieco zbyt okrągłej twarzy. Długą górę można modelować na wiele sposobów, jednak najlepiej zadbać o jej efektowne uniesienie.

fryzury męskie krótkie

2. Klasyczne krótkie cięcie zaczesane do tyłu zwężone wygoleniem. Taka fryzura będzie najlepsza dla tych, którym podobają się gładko zaczesane włosy, jednak bez konieczności ich uprzedniego zapuszczania.

krótkie włosy męskie

3. Nowoczesna fryzura na jeża. To stylizacja inspirowana militaryzmem. Pięknie komponuje się z delikatnym, kilkudniowym zarostem.

krótka fryzura męska

4. Nastroszona płaska góra. Nastroszone fryzury wracają do łask. Najatrakcyjniej prezentują się jednak z wygolonymi bokami.

krótkie fryzury męskie

5. Rozproszone wygolenie ze zmierzwioną górą. To połączenie wygody i szerokich możliwości stylizacyjnych - góra fryzury może tworzyć efektowną grzywkę lub zostać zaczesana na bok.

męskie fryzury krótkie

6. Super krótkie męskie cięcie. Bardzo krótko ostrzyżone włosy ze stopniowym wygoleniem to idealna opcja dla poszukujących maksymalnej wygody.

super krótkie męskie cięcie

7. Krótki pompadour. Pompadour unosi fryzurę i optycznie wydłuża owal twarzy, a wygolone boki dodają stylizacji charakteru.

fryzury męskie krótkie boki

8. Krótka teksturowana fryzura. Takie cięcie pasuje do każdego typu twarzy i efektownie podkreśla męską linię żuchwy.

fryzury męskie krótkie 2022

9. Wygolenie plus kręcona góra. Męskie loki potrafią być niesamowicie efektowne. Aby nad nimi zapanować, wystarczy mocno wygolić boki i tył głowy, pozostawiając dłuższą górę.

krótkie męskie fryzury

10. Teksturowany stożek. Tak ścięte włosy pozostawiają duże pole do popisu. Górę można modelować w dowolny sposób - z połyskiem lub w matowym wykończeniu. fryzury męskie krótkie

11. Nastroszona fryzura z odłączoną brodą. To ciekawa i bardzo efektowna fryzura dla panów, którzy lubią wyróżniać się z tłumu.

fryzura męska krótka

12. Wysoki stożek z wygoleniem. Wygolone skronie sprawiają, ze ta stożkowata fryzura przypomina bardzo szeroki, subtelny irokez.

bardzo krótkie fryzury męskie

13. Super krótkie cięcie. Prosta krótka grzywka, nastroszona góra i krótkie boki to prosty przepis na klasyczną krótką męską fryzurę. modne fryzury męskie krótkie

14. Gładki stożek z wygoleniem plus fale. Falowane włosy to gwarancja ciekawej tekstury. Wystarczy odrobina długości, aby wydobyć ich subtelny skręt.

krótkie fryzury męskie

15. Tekstura i nastroszenie. To ciekawa opcja dla panów o okrągłej twarzy - wystarczy zebrać włosy z boków i unieść je w centralnej części, formując niedbałe kolce.

fryzura męska krótka

16. Ultra krótkie cięcie z wysokim wygoleniem. Ta fryzura to najmodniejsza z męskich stylizacji. Doskonale komponuje się z odłączoną brodą.

krótkie cięcie z wysokim wygoleniem

17. Postrzępione, teksturowane cięcie. Nieco dłuższa góra nie zawsze musi być zaczesana na bok czy postawiona «na jeża». Asymetryczna, postrzępiona stylizacja będzie nawet efektowniejsza.

krótkie włosy męskie

18. Krótkie teksturowane włosy. Dłuższa góra na bok doskonale łączy się z matowym wykończeniem, które nadaje fryzurze tekstury.

krótkie teksturowane włosy

19. Krótki czub z wysokim wygoleniem. Dzięki wygolonym bokom cała uwaga skupia się na ciekawie uformowanej górnej sekcji fryzury.

krótkie fryzury męskie 2022

20. Wysokie wygolenie plus krótkie cięcie dla kręconych lub falowanych włosów. Dobry fryzjer pomoże Ci zapanować nad burzą loków lub fal. Pamiętaj jednak o regularnym podcinaniu góry.

męskie krótkie fryzury

21. Krótkie nastroszone włosy i wygolone skronie. To fryzura dedykowana przede wszystkim bardzo młodym panom. Jest energiczna i mocno rzuca się w oczy. męska fryzura krótka

22. Ultra krótkie klasyczne cięcie. Przy tak krótko ściętych włosach liczą się nawet najdrobniejsze detale - zadbaj, aby fryzura miała perfekcyjną linię.

fryzury męskie 2022 krótkie boki

23. Krótkie teksturowane podcięcie i ukośne wzory. Skośnie wygolone linie na bokach w połączeniu z tym samym wzorem na brodzie to stylizacja, która sprawi, że wyróżnisz się w tłumie.

krótkie teksturowane podcięcie i ukośne wzory

24. Wygolenie plus naturalne loki. Dzięki mocno wygolonym bokom łatwiej zapanujesz nad naturalnym skrętem swoich włosów.

wygolenie plus naturalne loki

25. Krótki teksturowany czub. Ta propozycja to idealna fryzura dla wielbicieli nietuzinkowej asymetrii i ciekawej tekstury.

fryzury męskie bardzo krótkie

26. Krótkie cięcie dla falowanych włosów. Aby przełamać delikatność fal, postaw na mocno wygolone boki i perfekcyjnie przystrzyżoną grzywkę.

krótkie cięcie dla falowanych włosów

27. Nastroszony, teksturowany czub, niskie wygolenie i odłączona broda. To niesamowicie zróżnicowana fryzura dla panów, którzy przykładają dużą wagę do swojego wyglądu.

nastroszony czub niskie wygolenie i broda

28. Krótka fryzura dla gęstych włosów plus połowiczne wygolenie. Klasyczna fryzura zaczesana na bok będzie idealna dla posiadaczy gęstych, kręconych lub falowanych włosów.

krótka fryzura dla gęstych włosów

29. Naturalna fryzura dla gęstych włosów. To cięcie o niemal identycznej długości na całej głowie. Aby nie prezentowało się niedbale, warto zadbać o odpowiednie teksturowanie włosów.

naturalna fryzura dla gęstych włosów

30. Teksturowane cięcie plus wysoko wygolone boki. Takie cięcie pozwoli Ci zakamuflować zbyt wysokie czoło i optycznie skrócić nadmiernie pociągłą twarz.

teksturowane cięcie plus wysoko wygolone boki

31. Krótki teksturowany czub i nisko wygolone boki. To doskonała propozycja dla posiadaczy delikatnych, rzadkich włosów. Dłuższa góra pozostawia wiele możliwości dowolnego wymodelowania.

krótki teksturowany czub i nisko wygolone boki

32. Czub dla rzadkich włosów plus wysoko wygolone boki. Uniesione na czubku głowy włosy dodadzą fryzurze objętości, a wygolone boki zadbają o eleganckie wykończenie.

czub dla rzadkich włosów plus wysoko wygolone boki

33. Klasyczna fryzura zaczesana na bok z przedziałkiem. Elegancko uformowana krótka fryzura z przedziałkiem sprawdzi się przy każdym typie twarzy.

klasyczna fryzura zaczesana na bok z przedziałkiem

34. Krótka fryzura z wzorem na karku. Super krótkie cięcie, wygolone boki i efektowny wzór na karku to propozycja dla młodych, energicznych panów.

krótka fryzura z wzorem na karku

35. Ultra krótka fryzura i wysoko wygolone włosy. To opcja dla poszukujących gładkiego, ultra krótkiego cięcia. Świetnie zgrywa się z odłączoną brodą.

męska fryzura z wygoleniem

36. Klasyczna męska fryzura z wygoleniem. Stopniowo wygalane boki i zaczesana na bok, delikatna góra to klasyka w najlepszym wydaniu.

klasyczna męska fryzura z wygoleniem

37. Krótkie teksturowane cięcie. Taka fryzura będzie dobrym wyborem w przypadku panów z niezbyt gęstymi, naturalnie prostymi włosami.

krótkie teksturowane cięcie

38. Ciasno i wysoko. Mocno wygolone boki i wygładzona, delikatnie dłuższa góra to dobre rozwiązanie na ważne uroczystości.

proste cięcie

39. Proste cięcie. Przy takiej fryzurze możesz postawić zarówno na prostą grzywkę, jak i lekko teksturowaną górę.

proste cięcie

40. Dłuższe przy linii czoła. Takie cięcie pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu bez zapuszczania włosów czy godzin stylizowania.

dłuższe przy linii czoła

41. Krótko ścięte z przedziałkiem. Zaczesywane na bok włosy nie muszą być długie. Wystarczy zadbać o ich odpowiednie utrwalenie.

krótko ścięte z przedziałkiem

42. Fale i niskie wygolenie. Stopniowo skracane włosy z dłuższą górą i perfekcyjnie uformowaną grzywką to jeden z najlepszych sposobów na ujarzmienie naturalnych fal.

fale i niskie wygolenie

43. Teksturowane cięcie z prostą grzywką. To prosta i wygodna fryzura z ciekawym efektem końcowym, który wprowadza gęsta, lecz bardzo krótko przystrzyżona grzywka.

teksturowane cięcie z prostą grzywką

44. Krótkie cięcie na gęstych włosach. Wysoko wygolone boki i tył głowy pozwalają zwalczyć problem zbyt dużej ilości włosów. Dłuższa, uniesiona góra może być z kolei formowana na wiele różnych sposobów.

krótkie cięcie na gęstych włosach

45. Cięcie plus wygolona linia. Ta prosta fryzura nabiera charakteru dzięki wygolonym bokom z klasycznym wzorem.

cięcie plus wygolona linia

46. Cięcie na Cezara z efektownym wzorem. Fryzura w stylu Cezara nie jest dedykowana wyłącznie grzecznym chłopcom. Ciekawy wzór dodaje jej drapieżnego charakteru.

cięcie na cezara

47. Krótkie teksturowane cięcie z brodą. To fryzura idealnie wpisująca się w najnowsze trendy. Jest ciekawa, wielowymiarowa i niezwykle męska.

krótkie teksturowane cięcie z brodą

48. Krótka falowana fryzura. Podkreśl swoje naturalne loki stawiając na mocno przystrzyżone boki oraz dłuższą górę, którą możesz wystylizować na wiele sposobów.

krótka falowana fryzura

49. Zmierzwione kolce. Fryzura z dłuższą górą jest banalna w modelowaniu. Wystarczy formować ją na mokro, wyciągając kosmyki w różnych kierunkach.

zmierzwione kolce

50. Czub i wygolone od połowy boki. Takie cięcie będzie odpowiednie dla posiadaczy gęstych i ciemnych włosów. Sprawdzi się zarówno w przypadku prostych, jak i kręconych kosmyków.

czub i wygolone boki

Wygodne, stylowe i łatwe w układaniu - właśnie takie są krótkie fryzury męskie, które znajdziesz w naszym zestawieniu. Wybierz propozycję, która najlepiej przypadła Ci do gustu i dzięki której wydobędziesz swoje największe atuty.

Prev1 / 50

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenie. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Przyjmij Czytaj dalej

Polityka prywatności i plików cookies