Fryzury męskie długie w 50 stylowych odsłonach

Prev1 / 50

Fryzury męskie długie to dobry wybór zarówno dla panów o luźnym, jak i eleganckim stylu. Sprawdź, jakie cięcia są obecnie najmodniejsze!

1. Długie włosy z przedziałkiem na boku. To wygodna i bardzo stylowa fryzura, która pozostawia mnóstwo możliwości dla niezwykle efektownego modelowania.

fryzury męskie na bok długie

2. Luźne i zmierzwione włosy zaczesane na bok. Taka fryzura sprawdzi się zarówno przy prostych, jak i kręconych lub falowanych włosach. Wystarczy odrobina dobrego kosmetyku, aby pozostała na właściwym miejscu.

fryzury męskie na bok długie

3. Gładko zaczesane do tyłu z przyciętymi bokami. W takim wydaniu Twoja fryzura będzie wyglądała na schludną i zadbaną. Pamiętaj jednak, że końcowy efekt zależy przede wszystkim od doboru dobrego kosmetyku do stylizacji.

fryzury męskie długie

4. Długie włosy zaczesane na bok i duża objętość. Taka stylizacja będzie idealna dla panów o zbyt okrągłej twarzy - wyszczupli ją optycznie i znacząco poprawi jej owal.

męskie fryzury długie

5. Długa grzywka na bok i wygolony dół. To fryzura z charakterem, która łączy skrajności - miękka grzywka równoważy mocno wygolone boki i tył głowy.

modne fryzury męskie 2022

6. Zmierzwiony Pompadour i wygolone boki. To kolejna propozycja dla panów, którzy pragną poprawić optycznie owal swojej twarzy. Najlepiej łączy się z zadbaną, dłuższą brodą.

fryzury męskie długie włosy wygolone boki

7. Włosy z przedziałkiem na bok plus luźna grzywka. Z tą fryzurą zapewnisz sobie nieco niedbały look, ale nie daj się oszukać - taki efekt wymaga dużego wkładu pracy.

męskie fryzury długie włosy

8. Długie falowane włosy z efektem zmierzwionego look'u. To bardzo łatwa w ułożeniu fryzura, o ile masz naturalnie kręcone lub falowane włosy. Jeśli łączysz ją z zarostem, pilnuj, aby zawsze był zadbany.

fryzury męskie długie kręcone włosy

9. Zaczesane na bok z podkręceniem. Taka stylizacja to ciekawa propozycja dla panów, którzy noszą się elegancko lub z delikatnie rockową nutą.

fryzury męskie długie kręcone włosy

10. Zarzucona na bok. Tak proste cięcie to maksimum wygody - pozwoli Ci wyjść z domu po przeczesaniu włosów palcami.

fryzury męskie długie włosy

11. Pompadour z wygolonymi bokami plus tekstura. Taki efekt uzyskasz za pomocą dobrze dobranego kosmetyku - wybierz mat, jeśli zależy Ci na naturalnym rezultacie.

fryzury męskie długie wygolone boki

12. Teksturowany pompadour z wymodelowaną brodą. Ta fryzura to idealna równowaga dla symetrii Twojej twarzy. Prezentuje się niezwykle atrakcyjnie, ale wymaga systematycznej pielęgnacji.

długie fryzury męskie

13. Długi teksturowany czub z wygolonym przedziałkiem. To jedna z propozycji dla młodszych panów - jest świeża, odważna i bardzo na czasie.

męskie długie fryzury

14. Przedziałek na bok i wygolony tył. Cięcie tego typu będzie idealne na lato, jeśli nie chcesz żegnać się ze swoimi długimi włosami.

męskie długie fryzury

15. Uniesiony pompadour z wygoleniem. Ta fryzura to maksimum kunsztu fryzjerskiego. Dokładnie taki efekt zapewni Ci tylko najlepszy kosmetyk matujący.

męskie fryzury wygolone boki długie włosy

16. Długie włosy z podcięciem i kucykiem. To jedna z bardziej odważnych propozycji dla panów o naprawdę wyrazistej osobowości.

męskie fryzury długie kucyk

17. Długa teksturowana grzywka i wysoko wygolone boki. Takie cięcie będzie dobrym rozwiązaniem, jeśli pragniesz zakamuflować wysokie czoło lub skrócić optycznie swoją twarz.

fryzury meskie dlugie

18. Długie loki plus wygolone skronie. To opcja doskonała dla posiadaczy naturalnie kręconej burzy loków.

fryzury meskie dlugie

19. Długie, falowane, zaczesane do tyłu włosy plus pełna broda z przyciętymi bakami. Ta fryzura to maksimum stylu. Pozwoli Ci prezentować się uwodzicielsko nawet w wytartych jeansach lub dresie.

męskie fryzury długie loki

20. Pofalowane, wygładzone do tyłu włosy i wysoko wygolone boki. To młodzieżowa fryzura, która będzie wygodna w noszeniu na co dzień i efektowna na oficjalne okazje.

męskie fryzury długie loki

21. Grube kolce z krawędziami do góry plus wysoko wygolone boki. Odważna i rockowa - te określenia najlepiej opisują tą świeżą i imponującą stylizację.

fajne fryzury męskie długie włosy

22. Platynowy irokez i wygolone boki. To propozycja dla odważnych i nieco szalonych. Najciekawszy efekt uzyskasz na naturalnie kręconych włosach.

długie męskie fryzury

23. Falowany pompadour i wysoko wygolone boki. Takie cięcie to dobra opcja dla panów o naturalnie kręconych lub falowanych włosach - jest wygodna i łatwa w utrzymaniu.

Falowany pompadour

24. Grzywka na bok i podwójne wygolenie. Taka fryzura to prawdziwy popis sztuki fryzjerskiej, wymaga jednak regularnego podcinania.

fryzury męskie długie proste

25. Podcięta fryzura z naturalną teksturą. Dobrze wycieniowane włosy będą układały się samodzielnie. Z tą fryzurą zapomnisz o długotrwałym modelowaniu.

długie włosy męskie fryzury

26. Zaczesane do tyłu z luźną grzywką i wysokim wygoleniem. Jeśli nie boisz się eksperymentów, połącz to cięcie z efektowną koloryzacją.

fryzury meskie dlugie wlosy

27. Nowoczesny Jelly Roll z wzorem i wysoko wygolonymi bokami. To dobra propozycja dla znudzonych klasyką - wzór na boku pomoże Ci wyrazić siebie.

fryzury męskie 2022 długie

28. Zaczesane do tyłu ze zmierzwioną teksturą. Na to uczesanie mogą pozwolić sobie nawet panowie o cienkich włosach, pozbawionych objętości.

modne fryzury 2022 męskie

29. Przedziałek na bok z podkreśloną teksturą. Wystarczy pomaga i kilka pociągnięć dłonią, aby nadać tej fryzurze pożądanej tekstury i utrwalenia.

długie włosy fryzury męskie

30. Zmierzwiona, podcięta fryzura dla falowanych włosów. To propozycja dla wolnych duchów i artystów, którzy nie boją się wyróżnić z tłumu.

fryzury męskie 2022 długie

31. Wysoko wygolony pompadour z brodą. Wybierz tą stylizację, jeśli pragniesz efektownie wyszczuplić i wydłużyć owal twarzy.

fryzura męska długie włosy

32. Długi pompadour z teksturą i podcięciem. To dobra opcja, kiedy lubisz się zmieniać. Zaczesuj górę na bok, do przodu lub do tyłu.

meskie fryzury dlugie

33. Wysoka góra i wygolone boki plus loki i precyzyjna linia. Kolejna propozycja dla panów o kręconych włosach - efektowny wzór i mocno przystrzyżone boki.

fryzury długie włosy męskie

34. Wysoko wygolona fryzura z grzywką na czoło. Takie cięcie będzie odpowiednie dla młodych panów i młodzieży - jest wygodne i niewymagające.

meskie fryzury dlugie wlosy

35. Wysoki pompadour z niskim wygoleniem. To ciekawe strzyżenie, które zachowuje bardzo ładne proporcje twarzy.

fryzury młodzieżowe męskie długie włosy

36. Nowoczesny pompadour z wysoko wygolonymi bokami do gołej skóry. Asymetria i odważnie wygolone boki - to fryzura nowoczesnego mężczyzny XXI wieku.

fryzury młodzieżowe męskie długie włosy

37. Długa podcięta fryzura. To cięcie z pazurem - odpowiednie tylko dla tych, którzy naprawdę wiedzą, czego chcą.

modne fryzury męskie długie włosy

38. Długie teksturowane cięcie z grzywką na bok. Asymetryczna fryzura to dobre rozwiązanie przy wszelkich mankamentach owalu twarzy - zbyt okrągłych rysach lub wysokim czole.

fryzury męskie długie 2022

39. Przedziałek na bok i nisko wygolone boki. Proponujemy to strzyżenie przede wszystkim na chłodniejsze dni, kiedy mocno wygolone boki nie są mile widziane.

dlugie fryzury meskie

40. Długie włosy wygładzone do tyłu z matowym wykończeniem. To fryzura, która będzie wymagała dobrych kosmetyków utrwalających, ale niezbyt dużego wkładu pracy w codzienne stylizowanie.

dlugie fryzury meskie

41. Długi teksturowany pompadour z przedziałkiem. Przy tak długich włosach efektownie wymodelowany pompadour to najlepszy wybór.

długie włosy męskie

42. Płaska góra ze stopniowaniem. To propozycja dla panów o naprawdę gęstych i mocno kręconych włosach, które pozwalają się formować.

fryzury długie męskie

43. Długa teksturowana grzywka. Taka stylizacja pasuje panom o drobnej twarzy i wyraźne zarysowanej linii żuchwy.

dlugie meskie fryzury

44. Przedziałek na bok z teksturą. Jeśli nie chcesz, aby Twoje długie włosy wyglądały na zaniedbane, pamiętaj o odpowiedniej teksturze.

fryzury męskie na długie włosy

45. Długie, wygładzone do tyłu włosy i wygolone od połowy boki. Takie strzyżenie jest dobre dla panów o szerokiej twarzy. Najlepiej połączyć je z zadbaną, długą brodą.

męskie fryzury na długie włosy

46. Spiczasty pompadour i nisko wygolone boki. To propozycja dla posiadaczy bardzo gęstych, najlepiej idealnie prostych włosów.

meskie dlugie fryzury

47. Pompadour z wygoleniem. Spójrz na idealną symetrię tej fryzury - niezależnie od długości zawsze będzie prezentowała się świeżo i efektownie.

fryzury dlugie meskie

48. Długa rozwiana do tyłu fryzura. Przy takiej stylizacji zachęcamy do eksperymentowania z subtelnym rozjaśnianiem, które podkreśli efekt lekkości i artystycznego bezładu tej fryzury.

długie fryzury meskie

49. Wysoka, kręcona góra i wygolone boki. Nie rezygnuj z kręconych włosów - wyeksponuj je i zapanuj nad fryzurą poprzez mocne wygolenie boków i tyłu głowy.

długie włosy fryzury meskie

50. Pofalowana fryzura z przedziałkiem na bok. To subtelna i elegancka stylizacja, idealna dla panów noszących się prosto i z klasą.

męskie fryzury dlugie

Panowie decydujący się na zachowanie długich włosów powinni pamiętać, że wymagają one nawet bardziej skrupulatnej pielęgnacji, niż fryzury krótkie. Łącząc długie kosmyki z zarostem dbaj, aby zawsze prezentował się nienagannie i był odpowiednio zadbany. Właściwie dobrana fryzura i dobrze wymodelowana broda to klucz to osiągnięcia idealnego owalu twarzy.

Prev1 / 50

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenie. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Przyjmij Czytaj dalej

Polityka prywatności i plików cookies