Modne i praktyczne krótkie fryzury dla okrągłej twarzy w 50 wariantach

Prev1 / 50

Fryzury dla okrągłej twarzy to doskonałe rozwiązanie dla pań o okrągłej buzi, która chociaż prezentuje się niezwykle młodo, może tracić kobiece rysy. Jeśli szukasz stylizacji, cięcia lub koloryzacji, dzięki której optycznie wysmuklisz swoją twarz, obejrzyj 50 zupełnie różnych wariantów fryzur, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

1. Krótka falowana fryzura. Mocno pokręcone loki dodają kilogramów. Jeśli szukasz szykownej stylizacji, postaw na zmierzwione, delikatne fale.

fryzury dla okrągłej twarzy

2. Warstwowa fryzura typu pixie cut. Krótka fryzura z dłuższą górą optycznie wydłuża twarz, a tym samym sprawia, że staje się ona bardziej pociągła i smukła.

krótkie fryzury dla okrągłej twarzy

3. Bob do linii brody z pasemkami. Ciemne krótkie włosy idealnie okalają twarz, a pasemka nadają fryzurze bardziej interesującego charakteru.

fryzury bob dla okrągłej twarzy

4. Krótka postrzępiona fryzura. To mit, że wyłącznie długie włosy mogą wyszczuplić twarz. Jeśli lubisz krótkie fryzury, wystarczy, że zadbasz o mocne piórkowanie kosmyków.

fryzury wyszczuplające twarz

5. Blond pixie cut z ciemnymi pasemkami. Krótkie włosy mogą wysmuklić twarz, jeśli dołączysz do fryzury bardzo długą grzywkę przyciemnioną pasemkami.

krótkie fryzury z grzywką dla okrągłej twarzy

6. Pixie cut z super krótką grzywką. Decydując się na taką fryzurę odsłaniasz całą twarz, dzięki czemu główną rolę może odgrywać Twój makijaż. Postaw na pięknie podkreślone brwi i oczy.

modne fryzury dla okrągłej twarzy

7. Zmierzwiony, nierówny bob. Gęsta, puszysta fryzura o ciekawej teksturze, wzbogacona ciepłymi pasemkami to idealny sposób, aby odciągnąć uwagę od zbyt pełnej twarzy.

fryzury wyszczuplające twarz okrągłą

8. Krótki fiołkowy bob. Czas na efektowną koloryzację? Blond o delikatnym fiołkowym odcieniu nada Twojej twarzy świeżego wyglądu.

twarz okrągła fryzury

9. Krótka warstwowa fryzura z dziecięcą grzywką. Krótka grzywka odsłania czoło i efektownie wydłuża twarz. W połączeniu z cieniowaną fryzurą stanie się doskonałą oprawą dla okrągłej buzi.

fryzury dla twarzy okrągłej

10. Pixie cut w stonowanym blondzie. Decydując się na blond, wybierz krótką fryzurę z grzywką uniesioną do góry. Takie rozwiązanie wydłuży optycznie Twoją twarz.

krótkie fryzury wyszczuplające twarz

11. Pomarańczowa koloryzacja na cięciu w linię A. Mocny kolor plus mocne cięcie równa się skutecznemu odwróceniu uwagi od zbyt okrągłego kształtu twarzy.

fryzury dla okrągłej twarzy zdjęcia

12. Postrzępiony długi bob w platynowym blondzie. Jasne włosy sprawdzą się przy okrągłej buzi, jeśli zadbasz o mocne cieniowanie i zaczeszesz fryzurę na jedną stronę.

fryzury dla okrągłej twarzy i cienkich włosów

13. Czarna postrzępiona fryzura. Każdy zgodzi się z faktem, że ciemny kolor wyszczupla. Jednak w połączeniu z mocno piórkowanym cięciem daje wręcz spektakularny efekt.

fryzury dla okrągłej twarzy i cienkich włosów

14. Rubinowy pixie cut. Dłuższa grzywka, mocny kolor i gładka stylizacja to przepis na całkowite odwrócenie uwagi od zbyt łagodnych rysów twarzy.

fryzura do okrągłej twarzy

15. Ciemny purpurowy bob. Bob cięty w linii A zawsze wysmukla optycznie twarz, a w połączeniu z ciemnym, wyrazistym kolorem daje jeszcze lepszy efekt.

krótkie fryzury do okrągłej twarzy

16. Odwrócony bob ombre. Bob o dłuższych przednich pasmach tworzy pociągłą linię, która wysmukla buzię, a jasne pasemka od końcówek nadają fryzurze delikatności.

fryzury okrągła twarz

17. Krótki rudy lob. Lob to fryzura, która pasuje każdemu. Wypróbuj ją również w rudościach.

fryzury wyszczuplające optycznie twarz

18. Przedłużony pixie cut z grzywką. Króciutkie włosy i długa grzywka na bok to asymetria, która niezwykle efektownie odejmuje kilogramów.

fryzury wyszczuplające optycznie twarz

19. Piórkowany platynowy pixie cut. Wyszczuplające właściwości tej fryzury mają źródło w jej teksturze, dlatego zadbaj o naprawdę mocne cieniowanie.

fryzury dla cienkich włosów i okrągłej twarzy

20. Fryzura pixie cut z ekstremalnie długą grzywką. Grzywka sięgająca brody tworzy długą linię, która jest idealną przeciwwagą dlaczbyt okrągłej twarzy.

fryzury dla cienkich włosów i okrągłej twarzy

21. Piórkowane cięcie z pasemkami. Połączenie jasnych i ciemnych pasemek w ramach jednej, mocno piórkowanej fryzury to rozwiązanie o maksymalnej mocy optycznego wyszczuplania.

fryzury do okrągłej twarzy 2022

22. Niedbały falowany bob. Mocno wycieniowana krótka fryzurka z potarganymi falami to przepis na codzienną stylizację dla pań o nieco pyzatych rysach twarzy.

fryzury wyszczuplajace twarz

23. Ciemno turkusowe pasemka. Jeśli Twoje włosy są ciemne z natury, ożyw je ciekawymi, intensywnymi pasemkami.

fryzury wyszczuplajace twarz

24. Długa pofalowana grzywka. Efektownie wystylizowana grzywka przeniesie optyczny ciężar z policzków i brody w okolice górnych partii twarzy.

fryzury damskie wyszczuplające twarz

25. Krótkie cięcie. Jeśli chcesz odwrócić uwagę od okrągłej buzi, mając krótkie włosy, wybierz efektowną, najlepiej mocno kontrastującą koloryzację.

krótkie fryzury wyszczuplające twarz okrągłą

26. Falowana fryzura do linii brody. Decydując się na taką fryzurę, połącz ją z długą prostą grzywką, która skupi na sobie większość uwagi.

fryzury wyszczuplające twarz na wesele

27. Złoto-rudy pofalowany pixie cut. Jesteś fanką rudych włosów? Krótkie cięcie z przedłużoną górą pozwoli Ci wyszczuplić twarz, jeśli nadasz kosmykom dodatkowej objętości i tekstury.

fryzura do okrągłej twarzy

28. Super krótkie boki. To cięcie dedykowane najodważniejszym. Jeśli wygolisz boki głowy, to niezależnie od długości górnej części fryzury, efekt wyszczuplenia masz gwarantowany.

fryzury dla okrągłej twarzy po 50

29. Ekstremalnie krótka fryzura blond. Krótkie włosy mogą prezentować się naprawdę seksownie. Zdecyduj się na jasną koloryzację i zaczesuj kosmyki w kierunku twarzy.

krótkie fryzury wyszczuplające twarz okrągłą

30. Zmierzwiony bob. Twoje włosy nie są ani proste, ani kręcone? Postaw na boba z mocno wystrzępionymi końcówkami i zapomnij o codziennym układaniu fryzury.

fryzury do okrągłej pulchnej twarzy

31. Brązowy lob. Ciemne włosy dodają elegancji i odejmują kilogramów, a gładka, zwężająca się do przodu linia loba, dodatkowo podbija efekt wyszczuplenia twarzy.

fryzury bob dla okrągłej twarzy

32. Pasemka w odcieniu fiołków i blondu. Chłód fiołkowych odcieni na blondzie to doskonały sposób, aby stylowo i z klasą wysmuklić okrągłe rysy twarzy.

fryzury bob dla okrągłej twarzy

33. Proste postrzępione cięcie na blond włosach. Łącząc tą fryzurę z delikatnymi falami i prostą, postrzępioną grzywką uzyskasz efekt niemal anielskiej oprawy dla swojej buzi.

okrągła twarz fryzury

34. Prosty fiołkowy bob. Proste cięcie mogłoby pogrubiać, jednak koloryzacja w odcieniach fiołków skutecznie zastępuje cieniowanie i piórkowanie.

fryzury do okrągłej twarzy

35. Postrzępione bardzo krótkie cięcie. Jeśli lubisz eksponować swoją twarz, to krótkie cięcie z mocno wystrzępioną grzywką pozwoli Ci uwydatnić Twoje piękne rysy. fryzura wyszczuplająca twarz

36. Fryzura do brody. Takie cięcie perfekcyjnie oprawia twarz, jednak aby jej nie pogrubiało, powinno być zaczesane asymetrycznie na jedną stronę.

krótkie fryzury 2022 dla okrągłej twarzy

37. Krótka kręcona fryzura. Masz naturalnie kręcone loczki? Trzymaj boki fryzury w ryzach, a górę stylizuj z zachowaniem maksymalnej objętości.

krótkie fryzury 2022 dla okrągłej twarzy

38. Asymetryczny niebieski bob. Poszukiwaczki niecodziennych rozwiązań będą zachwycone tym chłodnym, niebieskim bobem o asymetrycznej, mocno wyszczuplającej linii.

fryzury asymetryczne dla okrągłej twarzy

39. Blond balejaż. Efektowne przejście kolorów z naturalnych ciemnych włosów u nasady po coraz jaśniejsze blond końce to doskonały sposób, aby wyszczuplić twarz bez jakiegokolwiek cięcia.

fryzury dla okrągłej twarzy 2022

40. Brzoskwiniowy blond bob. Nadal chcesz wyglądać młodo i uroczo, jednak przeszkadzają Ci pyzate policzki? Odwróć uwagę krótką grzywką i mocno piórkowanymi końcówkami, a kolor niech pokaże wszystkim, że lubisz śmiałe wybory.

fryzura dla okrągłej twarzy

41. Bardzo krótkie cięcie. Fryzura niewymagająca stylizacji? Bardzo krótkie cięcie i nieco wydłużone baczki to atrakcyjna i komfortowa oprawa okrągłej buzi.

krótkie fryzury do okrągłej pulchnej twarzy

42. Gładki turkusowy bob. To kolejna propozycja łącząca chłodną, wyrazistą koloryzację z bardzo klasyczną fryzurą, czyli duet, który bez wątpienia odejmuje kilogramów.

fryzury dla cienkich włosów i okrągłej twarzy

43. Ostry bob z czekoladowym balejażem. Luźne loki na ostro zakończonym bobie prezentowałyby się drapieżnie, gdyby nie te słodkie, czekoladowe pasemka.

fryzury dla cienkich włosów i okrągłej twarzy

44. Ekstra krótka stylizacja. Marzysz o fryzurze z grzywką? Zetnij włosy na krótko, a grzywce nadaj bardzo wyrazistej, mocno ząbkowanej formy, która skupi na sobie całą uwagę.

krótkie fryzury wyszczuplające twarz okrągłą

45. Szary zmierzwiony bob. Szara koloryzacja nadal jest w modzie. Aby taka fryzura wyszczuplała Twoją twarz, nadaj jej efektownej tekstury.

fryzury bob dla okrągłej twarzy

46. Pofalowana wystrzępiona fryzura. Artystyczny nieład sprawia, że rysy twarzy zostają optycznie rozmazane, dlatego stawiaj na ledwo widoczne fale i mocne cieniowanie.

fryzury bob dla okrągłej twarzy

47. Warstwowy odwrócony bob. Krótki bob o nieco dłuższych przednich pasmach będzie wyszczuplał twarz, jeśli jego wierzchnim warstwom nadasz ekstra objętości.

fryzury bob dla okrągłej twarzy

48. Postrzępiony zakrzywiony biały bob. Taka koloryzacja nie może pozostać niezauważona. Jeśli lubisz odważne stylizacje, pamiętaj o wydłużonej linii cięcia i mocnym cieniowaniu.

fryzury bob dla okrągłej twarzy

49. Warstwowy blond pixie cut. Dzięki cieniowaniu i warstwom z łatwością nadasz objętości górnym partiom fryzury, a Twoja twarz będzie prezentowała się smukło i kobieco.

fryzury do okrągłej twarzy

50. Beztroski piórkowany pixie cut. Krótki spód i nierówne, mocno piórkowane górne warstwy to urokliwa i bardzo atrakcyjna oprawa twarzy. Taką fryzurę możesz stylizować dowolnie, zarówno falując, jak i kręcąc swoje kosmyki.

fryzura pixie dla okrągłej twarzy

Fryzury wyszczuplające twarz to potężna broń w walce o wysmuklenie rysów i zapewnienie sobie najlepszej oprawy dla okrągłych kształtów buzi. Wybierz mocne cięcie, zmierzwioną stylizację lub chłodną koloryzację, aby uzyskać efekt, który skutecznie odejmie Twojej twarzy kilogramów.

Prev1 / 50

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenie. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Przyjmij Czytaj dalej

Polityka prywatności i plików cookies