Urocze i praktyczne fryzury dla dziewczynek

Prev1 / 51

Komfortowe i urocze - właśnie takie muszą być fryzury dla dziewczynek. Niezależnie od tego, czy Twoja córeczka może pochwalić się długimi i gęstymi, czy raczej krótkimi i cienkimi włosami gwarantujemy, że w naszym zestawieniu 50 najlepszych fryzur znajdziesz uczesanie idealne dla swojej małej księżniczki.

1. Przeciągany kucyk. Ta fryzura wygląda na dużo bardziej skomplikowaną, niż jest w rzeczywistości, a mocne, gęsto osadzone gumeczki sprawią, że będzie trzymała się idealnie przez cały dzień.

fryzury dla dziewczynek

2. Uczesanie na suwak. Ten wyjątkowy warkocz, przypominający suwak, można wykonywać na wiele różnych sposobów, zbierając całe włosy lub jedynie ich górną część i odsłaniając oczy.

proste fryzury dla dziewczynek

3. Odwrócony warkocz. Połączenie klasycznych, dobieranych warkoczy oraz efektu wodospadu prezentuje się naprawdę elegancko. Taka fryzura będzie idealna na każde przyjęcie.

fryzury dla dziewczynek warkocze

4. Ząbkowany splot. Warkocz z tak zwanym efektem naleśnika, czyli mocno spłaszczonym splotem, nadaje się zarówno na co dzień, jak i na oficjalne wyjścia, a dodatkowo jest banalny w wykonaniu.

modne fryzury dla dziewczynek

5. Poskręcane serce. Symetrycznie zaplecione warkocze dobierane, układające się na kształt serca, najłatwiej jest wykonywać na nieco mokrych włosach.

fajne fryzury dla dziewczynek

6. Smoczy splot. Bardzo gruby warkocz, zbierający całą fryzurę, prezentuje się nieco egzotycznie, a dodatkowo pozwala skutecznie ujarzmić gęste kosmyki.

fryzury z warkoczem dla dziewczynek

7. Urocze uczesanie do szkoły. Szukasz prostej i stylowej fryzury dla swojej dziewczynki? Ten rozbiegający się podwójny warkocz z uroczą kokardą to strzał w dziesiątkę.

fryzury dla dziewczynek długie włosy

8. Dziewczęca fryzura do szkoły. Twoja pociecha jest już znudzona tradycyjnym kucykiem? Nie bój się eksperymentować i dodaj do niego elegancki splot lub zastąp kolorowe gumki pasmem włosów.

fryzury dla dziewczynek do szkoły

9. Urocza fryzura dla średniej długości włosów. Prosto i wygodnie? Zaplecione w warkocze włosy zwiń w kłębki przypominające piękne kwiaty.

fryzury dla dziewczynek plecione

10. Urocza dziewczęca fryzura. Jeśli lubisz eksperymentować połącz różne techniki w ramach jednej fryzury - kucyki, przeciągane i plecione warkocze, a nawet stylizacja na gorąco - wszystkie metody są dozwolone, jeśli umożliwiają to włosy Twojego dziecka.

fryzury dla dziewczynek na wesele

11. Urocza fryzurka dla małych dziewczynek. Ponieważ małe dziewczynki nie lubią mocno związanych włosów, wystarczy, że odsłonisz oczy dziecka, wykonując proste, przeplatane upięcie wokół twarzy i efektownie je ozdobisz.

fryzury dla dziewczynek na komunię

12. Podwójny warkocz duński. Chociaż wykonanie tej fryzury to nie lada wyzwanie, efekt jest zdecydowanie wart zachodu.

fryzury dla małych dziewczynek

13. Prosty warkocz duński. Klasyczny warkocz sprawdzi się najlepiej przy włosach równej długości i pozwoli zadbać o ich dobrą kondycję.

ładne fryzury dla dziewczynek

14. Podwójne przeciągane warkocze. Przeciągane warkocze są tak proste w wykonaniu, że poradzą sobie z nimi nawet tatusiowie, a efekt będzie spektakularny.

fryzury dla dziewczynki

15. Uroczy krótki warkoczyk na boku. Dziecko odmawia związywania włosów? Najprostszym rozwiązaniem będzie splatanie sekcji wokół twarzy w wygodny i efektowny warkocz dobierany.

proste fryzury dla dziewczynki

16. Podwójny warkocz duński na krótkich włosach. Dobierane warkocze można wykonywać nawet na bardzo krótkich włosach. Taka fryzura to idealny wybór na lato.

fryzury krótkie dla dziewczynek

17. Koczki z kucyków. Uniwersalna fryzura dla każdej długości włosów? Proste, zawijane koczki z kucyków - szybkie i efektowne jednocześnie.

fryzury dla dziewczynek jak zrobić

18. Odwrócony splot zwieńczony koczkiem. Szukasz fryzury, która będzie wygodna i zapewni dziecku przyjemny chłód nawet w najgorętsze dni? Odwrócony splot od spodu, kończący się kokiem na czubku głowy to idealne rozwiązanie.

fryzury dla dziewczynek w wieku 8 lat

19. Podkreślone warkocze na krótkich włosach. Gładko zaplecione przednie sekcje włosów to nieciekawa propozycja? Spróbuj urozmaicić fryzurę niebanalnymi dodatkami, jak spinki z motylami lub kolorowe kwiatki.

fryzury dla dziewczynek krótkie włosy

20. Przerzucony na jedną stronę rybi ogon. Ta niezwykle elegancka fryzura to kolejna propozycja, która wygląda na znacznie bardziej skomplikowaną niż jest w rzeczywistości.

fryzury dla dziewczynek w wieku 10 lat

21. Fryzura okolicznościowa. Córka kibicuje drużynie na mistrzostwach? Wpleć narodowe barwy w tradycyjny warkocz, nadając mu wyjątkowego charakteru.

fryzury dzieciece dla dziewczynek

21. Zapleciony kucyk. Kiedy związanie włosów w kucyk to za mało, ujarzmij go dodatkowym splotem.

szybkie fryzury dla dziewczynek

22. Drabinowy warkocz ozdobiony kwiatem. Splot przypominający drabinę, wykończony pięknym kwiatem to iście królewskie upięcie na ważne okazje.

fryzury dla dziewczynki na wesele

23. Koki dla dziewczynek na komunijne. Aby tradycyjny kok nie prezentował się zbyt poważnie, ozdób go dookoła uroczym warkoczykiem.

fryzury komunijne dla dziewczynek

24. Zaplatane fryzury. Niezależnie od tego, czy wybierzesz kłos, czy tradycyjny warkocz duński, będzie on zarówno wygodny i praktyczny, jak i efektowny.

fryzury dla dziewczynek na wesele

25. Połowiczne podpięcie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyeksponować piękne długie włosy Twojej córeczki. Zadbaj jedynie o podpięcie sekcji wokół twarzy, dzięki czemu kosmyki nie będą wpadały jej w oczy.

fryzury na komunię dla dziewczynek

26. Fryzury z dodatkami. Masz już opatentowaną fryzurę, jednak obie jesteście nią znudzone? Postaw na efektowne ozdoby, które zupełnie ją odmienią.

fryzury dla dziewczynek krótkie

27. Krótkie fryzurki. Plusem krótkich upięć jest to, że nie musisz martwić się, co zrobić z pozostałymi włosami - wystarczy delikatnie je podkręcić lub podpiąć wsuwkami.

proste fryzury dla dziewczynek krok po kroku

28. Fryzury z kokardami. Efektowna kokarda potrafi odmienić każdą fryzurę, a małe dziewczynki prezentują się z nią naprawdę uroczo.

fryzury dla dziewczynek włosy do ramion

29. Nowe odsłony dawnych fryzur. Kokardy we włosach to dawny patent, a co z kokardą wykonaną z włosów?

fryzury dla dziewczynek w wieku 10 lat

30. Skręcone połowiczne podpięcie. Zapuszczasz córce grzywkę? Możesz podpiąć ją wygodnie i efektywnie skręcając uprzednio wybrane pasma włosów.

łatwe fryzury dla dziewczynek

31. Połowiczne upięcie z węzłem. Na co dzień związujesz dziecku górną partię włosów w kucyka? Spróbuj zawinąć go w efektowny koczek.

fryzury dla dziewczynek do przedszkola

32. Węzeł na czubku głowy. To fryzura, która jest wygodna i prosta w wykonaniu, a w zależności od Twoich starań może prezentować się elegancko lub swobodnie.

fryzury dla dziewczynek

33. Warkocz na kucyku. Pokazywaliśmy już opleciony warkoczem kucyk, teraz czas na dodanie jednego lub kilku warkoczyków do pozostałej części kucyka.

fryzury na wesele dla dziewczynek

34. Francuz na połowie włosów. To kolejna fryzura, która pozwala wyeksponować długie włosy i zadbać o wygodę młodej damy.

fryzury dla dziewczynek długie włosy

35. Połowiczne upięcie z koczkiem na czubku głowy. Tak zwana fryzura na samuraja najlepiej prezentuje się właśnie na małych dziewczynkach.

szalone fryzury dla dziewczynek

36. Niski koczek. Taką fryzurkę Twoje dziecko będzie w stanie wykonać nawet samodzielnie, wystarczy jej jedynie dobra gumka do włosów.

fryzury komunijne dla dziewczynek 2022

37. Kucyk z połowy włosów. To najbardziej klasyczne upięcie dla małych dziewczynek. Pamiętaj tylko, aby precyzyjnie oddzielić od siebie sekcje włosów przed związaniem góry.

fryzury dla dziewczynki

38. Uczesanie na bok. Jeśli Twoje dziecko nie ma grzywki ani zbyt długich włosów, to wystarczy, że zaczeszesz je na bok i podepniesz ładną spineczką.

fryzury dla dziewczynek zdjęcia

39. Podwójny warkocz duński z koczkami. Zacznij fryzurę, jak zwykle, ale zakończ warkocze nieco za czubkiem głowy i zwiąż je w luźne koczki - uroczy look gwarantowany.

fryzury komunijne dla dziewczynki

40. Korona z francuskiego warkocza. Taką fryzurę możesz wykonać w dwóch wariantach - splatając całość lub jedynie górną partię włosów.

fryzury dla dziewczynek plecione

41. Warkocz z kucykiem na czubku głowy. Odmienny wariant tradycyjnej fryzury? Zacznij od zaplatania dobieranego warkocza, lecz zakończ go na czubku głowy efektownym kucykiem.

fryzury z warkoczem dla dziewczynek

42. Koczek w formie róży. Oto idealna opaska z włosów, którą stworzysz z cieniutkich warkoczyków, złączonych na środku w przepiękną różyczkę.

fryzury dla dziewczynek na wesele krok po kroku

43. Kok z trzech kucyków. Wykonanie tej fryzury jest banalnie proste - wystarczy, że wykonasz trzy poziome kucyki, roztrzepiesz je i podepniesz wsuwkami - gotowe!

fryzury dla dziewczynki

44. Proste fryzurki dla niemowląt. Bardzo małe dzieci mają zazwyczaj krótkie, delikatne i nierównej długości włosy. Poradzisz sobie z nimi malutkimi gumeczkami.

krótkie fryzury dla dziewczynek

45. Krótkie kucyki dla małych dziewczynek. Takich kucyków możesz wykonać na głowie właściwie dowolną ilość, jednak najlepiej prezentują się w parze.

krótkie fryzury dla dziewczynek

46. Skręcony kucyk. Jeśli Twoje dziecko nosi długą grzywkę, możesz podpiąć ją bardziej atrakcyjnie, skręcając pasmo od nasady i kończąc upięcie kucykiem.

fryzury na wesele dla dziewczynek

47. Skręcane warkoczyki. Samo poskręcanie pasemek nie mogłoby utrzymać się na głowie bez odpowiedniego przypięcia, dlatego tworząc tą fryzurę pomagaj sobie spineczkami.

fryzury na wesele dla dziewczynek

48. Efekt wodospadu wokół głowy. Warkocz typu wodospad poprowadzony wzdłuż linii czoła, daje efekt niewidzialnej opaski.

fryzury komunijne dla dziewczynek loki

49. Podkręcony efekt warkocza. Ciekawy efekt w tradycyjnym warkoczu uzyskasz poprzez stworzenie kilku małych splotów w ramach jednej z trzech jego sekcji.

fryzury dla dziewczynek na wesele

50. Na opaskę. Zawijając włosy na elastyczną opaskę, uzyskasz efekt eleganckiego, podwiniętego koka.

fryzury dla dziewczynek na komunie

Fryzury dla dziewczynek nierzadko wyglądają na dużo bardziej skomplikowane, niż są w rzeczywistości, dlatego jeśli widzisz coś, co bardzo Ci się podoba, nie zrażaj się. dopóki nie spróbujesz.

Prev1 / 51

Może ci się spodobać również
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić Twoje doświadczenie. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Przyjmij Czytaj dalej

Polityka prywatności i plików cookies